Erdoğan'dan Putin'e net mesaj: Sonuçları olur!

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Rusya Federasyonu Başkanı Vladimir Putin bugün telefonda görüştüler. Erdoğan'ın görüşmede Putin'e Esed rejiminin Afrin'e gireceği iddiaları hakkında, ''Rejim bu yola girerse sonuçları olur.'' dediği belirtildi.

GİRİŞ 19.02.2018 17:58 GÜNCELLEME 23.02.2018 11:17

Cumhurbaşkanlığı kaynakları, görüşmede başta Afrin ve İdlib olmak üzere Suriye’deki son gelişmelerin ele alındığını belirtti. 

ERDOĞAN: SONUÇLARI OLUR

Erdoğan'ın görüşmede Putin'e Esed rejiminin Afrin'e gireceği iddiaları hakkında, ''Rejim bu yola girerse sonuçları olur.'' dediği belirtildi.

Erdoğan'ın Putin'e, Zeytin Dalı Harekatı'nın planlandığı gibi devam edeceğini söylediği aktarıldı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Zeytin Dalı Harekatı’yla ilgili bilgi paylaşımında bulunduğu görüşmede, terörle mücadele konusunda işbirliğini ve eşgüdüm içinde hareket etmeyi sürdürme kararlılığı teyit edildi.

 

Görüşmede, İdlib’te Gerginliği Azaltma Bölgesi’nde yeni gözlem noktaları oluşturma süreciyle ilgili meselelere de değinildi. İki liderin, ikili ve bölgesel konularda yakın temasta olmaya devam etmenin önemini de vurguladıkları öğrenildi

YAZDIR
YORUMLAR 46
 • plc 5 ay önce Şikayet Et
  Reis, Allah seni başımızdan eksik etmesin.
  Cevapla
 • diyarıbekir kürdü 5 ay önce Şikayet Et
  HEMEN pozitif veya neğatif düşünceler kapılmayın,HİÇBİRZAMAN sadece cesaret her şeyi HAL ETMEZ. CESARET+AKIL+STRATEJİ+DONANIM+İMAN+VATAN,BAYRAK SEVĞİSİ bu değerler birleşince ALLAH,İNŞALLAH MUVAFAK OLURUZ mesele ,haç ile HİLAL SAVAŞIDIR.
  Cevapla
 • Ezo 5 ay önce Şikayet Et
  Rusys da rusya deniyordu, yılan yılanlığını işte böyle yapar. Bunlara güven olmaz. Al Abdyi vur Rusuna
  Cevapla
 • asvan 5 ay önce Şikayet Et
  suriye rejimi suriye toprağına girerse sonuçları olur :)
  Cevapla
 • diyarıbekir kürdü 5 ay önce Şikayet Et
  HAİNLERE laf düşmez vanlı,hemde yüz karası
  Cevapla
 • Vatandas 5 ay önce Şikayet Et
  Devlet yetkilerine: Afrin harekatina acilen hiz verilmelidir. istenmeyen kayiplar muhakkak olacaktir, pastaninin bütünü kaybedipte üstüne Dünya savasina cekilmektense bazi kayiplari hesaba katipta hareket etmeliyiz.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
AK Parti'de yeni MYK belli oldu!
Bodrum'da adım atacak yer kalmadı!