Şenses, MHP'nin yemeğine katılmadı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yakınlığı ile bilinen ünlü sanatçı Adnan Şenses, MHP'ye katıldığının ilan edileceği yemeğe katılmadı.

Şenses, MHP'nin yemeğine katılmadı
Şenses, MHP'nin yemeğine katılmadı
GİRİŞ 13.07.2007 01:57 GÜNCELLEME 13.07.2007 01:57

Milliyettçi Hareket Partisi (MHP) seçim sürecinde sanat ve spor camiası ile diğer partilerden kendi saflarına katılanları düzenlediği bir törenle tanıttı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yakınlığı ile bilinen ünlü sanatçı Adnan Şenses'in törene katılmaması dikkat çekti.


Yapılan konuşmalarda katılanların arasında Adnan Şenses'in de bulunduğu vurgulanarak, ismi anons edildi. İstanbul Maslak Daruşşafaka Tesisleri'nde Genç Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevinden istifa ederek MHP'ye geçen Halit Topyay tarafından organize edilen katılım yemeğinde sanat ve spor camiası biraraya geldi.


Yemeğe, MHP Genel Başkan Yardımcısı Atilla Kaya, MHP İstanbul İl Başkanı İhsan Barutçu, Türk Kalp Vakfı Başkanı Çetin Yıldırım, sinema sanatçısı Serdar Gökhan, eski futbolcu Saffet Sancaklı, partilerinden istifa ederek MHP'ye geçenler ve çok sayıda parti üyesi katıldı. Partiye geçen üyeler tek tek tanıtılırken, çalışmalarından dolayı Türk Kalp Vakfı Başkanı Çetin Yıldırım'a hizmetlerinden dolayı plaket verildi.


Milletvekilliği adaylığı gündemde olan ancak son anda aday olmayan futbolcu Saffet Sancaklı, aday olmama gerekçesinin özel işlerine bağlı olduğunu söyledi.


İHA

YAZDIR
YORUMLAR 5
 • Hasan Dağ 10 yıl önce Şikayet Et
  Neden. Adnan şenses başbakanın aynındayken içki içimiyormuydu.ALLAH AŞKINA GERCEKÇİ OLUN VE BIRAKIN ÇAMUR ATMAYI.Gümmür gümbür geliyor MHP alışın ve kabul edin saltanıatınız ve yedikleriniz artık son bulacak.
  Cevapla
 • MUSTAFA AKKUŞ 10 yıl önce Şikayet Et
  YEMEKTE ALKOL YOKSA. ondan katılmamışlardır mhp de alkol yok sen en iyisi akp de kal orda bulursun
  Cevapla
 • cihat çakır 10 yıl önce Şikayet Et
  aaaa niyeki . tam bahçeliye göre biri karşılıklı kıvırırlardı ikiside kıvırma işinde uzman iyiki türkeş bunları görmedi kahrından ölürdü
  Cevapla
 • alper tunga 10 yıl önce Şikayet Et
  vay bee. yemekte alkol yoksa o adamın ne işi olur orada
  Cevapla
 • oğuzhan türk 10 yıl önce Şikayet Et
  şenses e inanmamıştım. çünkü o hep kıvırıyor ben bildim bileli o y üzden yani.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Erdoğan'a dünyadan tebrik yağıyor!
Üç büyükşehirde genel seçim sonuçları açıklandı