Erdoğan'dan 23 milyona karaçam tohumu ile mektup

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ormancılık Günü nedeniyle göndereceğini söylediği mektup içinde karaçam tohumları ailelere ulaşmaya başladı. Çevreci nesiller için 23 milyon adet karaçam tohumu, PTT tarafından sahiplerine ulaştırılıyor.

Erdoğan'dan 23 milyona karaçam tohumu ile mektup
Erdoğan'dan 23 milyona karaçam tohumu ile mektup
GİRİŞ 13.04.2018 13:04 GÜNCELLEME 13.04.2018 13:04
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

21 Mart Dünya Ormancılık Günü münasebetiyle Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi’nde Orman ve Su İşleri Bakanlığınca düzenlenen “Milletimizle Birlikte Daha Yeşil Türkiye” buluşmasına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katılmıştı. Çevrecilikten ve yeşil dostu yönetimden bahseden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Orman ve Su İşleri Bakanlığının PTTvasıtasıyla 23 milyon haneye bir mektup göndereceğini ve bu mektupların içinde karaçam tohumu bulunacağını belirtmişti. Mektuplar ve tohumlar PTT çalışanları tarafından ailelere ulaştırılmaya devam ediyor.

Mektupları ulaştıran postacılar, "Halkımızı duyarlı olmaya çağırıyoruz ve devletimize teşekkür ediyoruz” açıklamalarıyla vatandaşların kapıların çaldı. Proje hakkında konuşan esnaf, "Devletimiz iyi şeyler yapıyor, su ve orman varsa hayat var diyoruz" ifadelerini kullandı.

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Kevser YUMRUKAYA 11 ay önce Şikayet Et
    bize geldi mektup seve seve diktik İNSAALLAH seneye ormandaki yerini bulur iyiki varsin sayin cumhur başkanım
    Cevapla
  • Abdullah 11 ay önce Şikayet Et
    Çevreci geziciler'de umarim bir fidan dikme bahtiyarligina erişir. Ne kadar ağaç o kadar hayat.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
NATO'dan ikinci büyük skandal! Hedef yine Erdoğan
Aslan'dan hiç beklenmedik hareket!