Erdoğan'dan sert uyarı: Bu ülkede yaşayamazsınız

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Üsküdar 6. Olağan ilçe kongresi öncesinde konuştu. Erdoğan, kurdaki hareketlilikle ilgili olarak çok önemli uyarılarda bulundu.

Erdoğan'dan sert uyarı: Bu ülkede yaşayamazsınız
Erdoğan'dan sert uyarı: Bu ülkede yaşayamazsınız
GİRİŞ 15.04.2018 19:55 GÜNCELLEME 15.04.2018 20:34
Bu Habere 82 Yorum Yapılmış

AK Parti Üsküdar 6’ncı Olağan Kongresi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kurdaki hareketlilikle ilgili olarak "Bize kur savaşı ilan ettiler. Ne ilan ederseniz edin avucunuzu yalarsınız. Ey finans sektörünün içinde olanlar bizi kurla tehdit etmeye kalkmayın bu ülkede yaşam hakkı bulamazsınız" dedi.

'BU ARA BİZE KUR SAVAŞI İLAN ETTİLER'

Erdoğan, ''Kalktılar bu ara bize kur savaşı ilan ettiler. Ne ilan ederseniz edin, avucunuzu yalarsınız avucunuzu ama buradan bir şey daha söylüyorum; ey finans sektörünün içerisinde olanlar, bizi kur, şu, bu bunlarla tehdit etmeye kalkmayın, bu ülkede yaşam hakkı bulamazsınız. Bak bu kadar açık söylüyorum. Çünkü bize kur savaşı, finans sektörüyle böyle bir müdahale, adeta bu memlekete ihanettir. Ona fırsat veremeyiz'' ifadelerini kullandı.

Erdoğan, ''Eğer finans sektörü bu vatana ihanet etmezse, bu vatanda onlar da görevini yaparsa başımız gözümüz üstünde yerleri var, her türlü desteği veririz'' dedi

YAZDIR
YORUMLAR 82
 • AHMED 11 ay önce Şikayet Et
  yüzde yüz reis haklıdır. desteğimiz tamdır. kesinlikle bunların üzerine gidilmelidir. fırsatçıları kastediyorum. ekonomi darbesine geçit verilmemelidir. herkes bu ülke ve ülke insanının menfaatini düşünmeli, yerli ve milli servet desteklenmelidir.
  Cevapla
 • poyrazi 11 ay önce Şikayet Et
  niye böyle bir savaş ilan ediyorlar çünkü seçimle gönderemediklerini ekonomik kriz çıkararak halkı bezdirerek göndermeyi deniyorlar BAŞARILI OLAMAZLAR TÜRKİYE ESKİ TÜRKİYE DEĞİL
  Cevapla
 • temel 11 ay önce Şikayet Et
  aydın doğan şirketlerini satarak kur savaşında ortalığı kızıştırıyor mu dersiniz.
  Cevapla
 • abdullah 11 ay önce Şikayet Et
  finans sektörü başlıbaşına Allah ile savşan topluluk demektir çünki islamda para piyasası diye bir şey olmaz bu faiz düzeninin ekonominin aslı olarak kabul edilmesi demektir ve Allah ile savaşı kimse kazanamaz. Ve bu düzenin hakim olduğu toplumlar iflah olmaz batı dünyayı sömürmesine rağmen kriz üstüne kriz yaşıyor tüm dünyayı batırıyor bir avuç yahudi ve uşakları kazanıyor asıl kaybedecekler de onlar en sonunda. Bekara karı boşamak lafını bırakalım faize devlet bankaları ile darbeyi vurup sonucunu bekleyelim inşallah akibet hayr olur.
  Cevapla
 • milletin ferdi 11 ay önce Şikayet Et
  Kur savaşı diye bir şey yok. Mesele sen ne üretiyorsun, bunun ne kadarını dışarıya satıyorsun, ne tüketiyorsun bunun ne kadarını dışarıdan alıyorsun meselesidir. Tüketimin üretiminden fazla ise bu fazlalık oranında enflasyon olur. Dışardan aldığın mallar da dışarıya sattığından fazlaysa döviz girişleri ile kısmen dengelense, geciktirilse bile neticede uzun vadede bu da devalüasyona yol açar.
  Cevapla
 • Vaaay 11 ay önce Şikayet Et
  Senin bir sene dişini tırnağına takarak ürettiğini adam karşılıksız olarak bastığı iki savaş çıkarıp değerlendirdiği dolarlarla kağıt pahasına alabiliyor. Bir an önce doların hakimiyeti kırılmalı, bütün dünya ülkeleri eziliyor.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
S-400'lerin Türkiye'deki ilk durağı belli oldu
Akar'dan açıklama: Hainleri geldikleri yere gömdüler