Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan polislere müjde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Emniyet Teşkilatı İftar programında konuştu. Erdoğan Polislere müjde üstüne müjde verdi.

GİRİŞ 26.05.2018 22:33 GÜNCELLEME 27.05.2018 17:48
Bu Habere 332 Yorum Yapılmış

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Güçlü bir emniyet teşkilatı ülkemiz için bir tercih değil, zorunluluktur. Çünkü Türkiye, güvenlik tehditleri bakımından son derece zorlu bir coğrafyada bulunuyor."

 

 

 

TEHDİTLERLE EN ÖN CEPHEDE MÜCADELE YÜRÜTÜYORUZ

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Terörden düzensiz göçe, uyuşturucu ticaretinden insan kaçakçılığına kadar küresel güvenliği etkileyen pek çok sorunla doğrudan yüzleşiyoruz. Ülkemiz yanında bölgemizin güvenlik, huzuruna tehdit oluşturan bu problemlerle en ön cephede mücadele yürütüyoruz."

EN UFAK İHMALİN ÇOK AĞIR SONUÇLARI OLUR

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sadece coğrafi olarak değil aynı zamanda stratejik bakımdan da küresel güç mücadelelerinin kavşağında olan bir ülkenin, askeri, istihbari ve güvenlik açısından güçlü olması şarttır. Bu alanların herhangi birinde yaşanacak bir eksiklik, ihmal ve sorunun devletimize ve milletimize çok ağır maliyetleri olacaktır."

ERDOĞAN'DAN POLİSLERE MÜJDE

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yeni dönemde polislerimizin emeklilik ek göstergelerini 3 bin 600'e çıkarıyoruz. Polis Teşkilatı mensuplarımızın emekli olduklarında alacakları emeklilik maaşında %20 artış olacak."

FETÖ'YLE MÜCADELE KONUSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(FETÖ'yle mücadele) Açık söylüyorum dünyada pek az ülke, devletin kılcal damarlarına kadar sızmış böyle melun bir yapıyla bizim kadar hakkaniyetli ve başarılı bir mücadele yürütebilir. Dünyada çok az toplum, böyle ağır bir travmanın üstesinden bizim milletimiz gibi dirayetle gelebilir."

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "FETO ile mücadele ederken intikam duygusuyla değil, adaletin tecellisi için çaba gösterdik. Halen de bu şekilde hareket ediyoruz ama biz, tüm şehitlerimizin kanının yerde kalmaması için sonuna kadar bu mücadeleyi de dirayetle sürdüreceğiz." dedi.

ETİKETLER
iftar
YAZDIR
YORUMLAR 332
 • Kartal 5 ay önce Şikayet Et
  3600 tüm memurları kapsamalı
  Cevapla
 • Sevil 5 ay önce Şikayet Et
  326 bin öğretmen zorunlu hizmet affı istiyor
  Cevapla
 • AnadoluÇobanı 5 ay önce Şikayet Et
  Öğretmenler seminer döneminde nasıl çalışıyor çok merak ediyorum. Ne yapıyorsunuz, ders mi veriyorsunuz? Ders hazırlığı yapıp, eğitim sektörüne bir şeyler mi katıyorsunuz? Sabah 9.00'da gidip, arkadaşlarınızla sohbet edip, saat 12.00'de ayrılıyorsunuz. Elbette okuyup öğretmen olmuş, KPSS ile atanmışsınız. Aldığınız para hakkınızdır, helal-i hoş olsun. Ama bir gerçek var kardeşim. 3 ay yatıyorsunuz, beleş maaş alıyorsunuz. Benim sitemim bunadır. Size de normal memur gibi 20-30 gün yıllık izin versinler. Eğitim camiasında yaz tatili 1 ay olsun. Çalışın alın maaşınızı. Daha ne :) Yazın okulun yanından geçmiyorsun kardeşim, daha neyini savunuyorsunuz :)
  Cevapla
 • osman öğretmen 5 ay önce Şikayet Et
  Bizim mesleğimiz hem zor hem de burada yazılanlara bakılırsa nankör bir meslek. Ama olsun biz öğretmenler öğrencilerimizin polis,mühendis, doktor olmalarından gurur duyarız onlar bizi sevmeseler bile. Yolunuz açık olsun güzel ülkemizin geleceği öğrencilerimiz olsun biz eleştirilere kızmayız. Öğrencilerimizin her zaman her yerde yanlış da olsa düşünceleriniz söylemeleri bizi mutlu eder. OLsun onlar bu yanlış düşüncelerinden düşüne düşüne sıyrılacaklardır.
  Cevapla
 • ayhan 5 ay önce Şikayet Et
  inşaat işşilerine bir şey yokmu akpartiye oyu biz atıyoruz
  Cevapla
 • ikm 5 ay önce Şikayet Et
  adam haklı polis öğretmen vermiyor oyu
  Cevapla
 • Ali 5 ay önce Şikayet Et
  Polislerden 2008 öncesine bu müjde çünkü 2008 den sonra başlayanlara hicbir artı si yok bunun üzerinde durulması gerekiyor çok önemli yani her öğretmen her polise faydası olmayacak bu göstergenin
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Liderler bir araya geldi!
Almanya'dan Kaşıkçı hamlesi! Yasak getirdi