İYİ Parti'de istifa şoku! Topluca bıraktılar

24 Haziran erken seçimine günler kala Manisa'nın Salihli ilçesinde İYİ Parti İlçe Gençlik Kolları'nda çok sayıda istifa yaşandı. İYİ Parti Salihli Gençlik Kolları başkanı İlyas Çınar, istifa edenlerin sayısının ise 250 olduğunu belirtti.

 İYİ Parti'de istifa şoku! Topluca bıraktılar
İYİ Parti'de istifa şoku! Topluca bıraktılar
GİRİŞ 19.06.2018 02:44 GÜNCELLEME 19.06.2018 04:34
Bu Habere 37 Yorum Yapılmış

Manisa Kent Meydanı'nda partiden istifa edenlerle birlikte basın açıklaması yapan İlyas Çınar, "Milliyetçilikten ve vatanseverlikten uzak bir yönetim nedeniyle partimizden istifa ediyoruz" dedi.

İSTİFA NEDENLERİNİ BÖYLE AÇIKLADILAR

 

 

Çınar, "Salihli İlçe Başkanının ve yöneticilerinin gençlere önem vermediği ve dışladığı bir yapı oluşmuştur. İl başkanının ve yönetiminin mevcuttaki sorunları görmezden geldiği, aksine taraf olduğu, grubumuz içerisinde bulunan arkadaşlarımızın bazı vekil adaylarını seçim çalışmasına davet etmelerine rağmen ilçe başkanına ters olur, ayıp olur gibi söylemlerde bulunmaları bizim nezdimizde bu vekil adaylarının halkın değil, kişinin vekili olacağı kanaatine varmamıza neden olduğu, ayrıca Salihli İlçe Başkanının ve yönetimindeki şahısların bin türlü iftira ile polise şikayetçi olması, gençliğe yapılan bu kadar aşağılamadan sonra böyle bir yapının ve oluşumun içerisinde bulunamayacağımızı ve yönetim dahilindeki şahıslar ile bir başarı elde edilemeyeceği, milliyetçilikten ve vatanseverlikten uzak bir yapı olduğu tarafımızdan anlaşılmıştır. Bu sebeplerden dolayı İYİ Parti Gençlik Kolları'ndaki görevlerimizden ve parti üyeliklerimizden istifa ediyoruz" dedi.

250 KİŞİ İSTİFA ETTİ

Çınar, istifa edenlerin sayısının ise 250 olduğunu öne sürdü.

ETİKETLER
iyi parti
YAZDIR
YORUMLAR 37
 • Turker akbulut 8 ay önce Şikayet Et
  Bu ülkede milyonlarca r Tayyip erdogan sevdalısı var ey iyi partinin başkanı liderimiz Erdoğan gerisi yalan
  Cevapla
 • Arkadaşlar! 8 ay önce Şikayet Et
  Sizleri MHP ye bekliyoruz.
  Cevapla
 • eyt li 8 ay önce Şikayet Et
  iyi partinin oy oranı %10 altında bir ay önce neden ayrılmadılar söylemleri bugünün aynısı ankette %35 olsaydı bu insanlar genede ayrılırmıydı ???
  Cevapla
 • yorumcu 8 ay önce Şikayet Et
  İnşallah yüzde 5 altı
  Cevapla
 • NİYAZİ KARACA 8 ay önce Şikayet Et
  Kaçanlardan anlaşıldığına göre o kadar da iyi değillermiş.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Öğrendiğinizde şaşıracağınız ilginç bilgiler
Aday olamayan büyükşehir adayı konuştu: İhanete uğradık