Başkan Erdoğan: Taviz verilmeyecek

Başkan Erdoğan'ın Türkiye’de faaliyet gösteren ABD’li şirketlerin temsilcileriyle görüştü. Görüşmenin ardından Başkan Erdoğan açıklama yaptı. Erdoğan, 'ABD ile sorunların iş dünyasını etkilemesini istemem. Türkiye karşılaştığı sorunların üstesinden gelebilir' dedi

Başkan Erdoğan: Taviz verilmeyecek
Başkan Erdoğan: Taviz verilmeyecek
GİRİŞ 19.09.2018 21:13 GÜNCELLEME 19.09.2018 21:57
Bu Habere 13 Yorum Yapılmış

Görüşmede üst düzey yöneticilerle karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Firmalara, 'yatırımlarınızı devam ettirin, yatırım yapmaktan çekinmeyin mesajı' en üst seviyeden verildi. Ekonomi kurmayları da toplantıya katıldı.

 

 

Başkan Erdoğan şu mesajları verdi:

Başkan Erdoğan, "ABD ile sorunların iş dünyasını etkilemisini istemem. Serbest piyasa prensiplerinden taviz verilmeyecek. Türkiye uzun vadede büyüme performansını koruyacaktır." dedi.

STRATEJİK ORTAKLIĞIMIZ YATIRIM VE TİCARET İLE GÜÇLENECEK

Erdoğan, "Türkiye ihtiyaçlara göre gereken düzenlemeleri yapmaya devam edecektir. Stratejik ortaklığımız yatırım ve ticaret ile güçlenecek" diye konuştu.

TÜRKİYE KARŞILAŞTIĞI SORUNLARIN ÜSTESİNDEN GELİR

Erdoğan, " ABD ile sorunların iş dünyasını etkilemesini istemem. Türkiye karşılaştığı sorunların üstesinden gelir" dedi.

'TÜRKİYE GEREKLİ DÜZENLEMELERİ YAPMAYA DEVAM EDECEK'

 "ABD'ye karşı alınan önlemlerin işletmelere zarar vermemesine dikkat ediliyor." diyen Erdoğan, "Türkiye değişen durumlara ve ihtiyaçlara göre gerekli düzenlemeleri yapmaya devam edecek. Siyasi konuları ekonomik konularla karıştırmayı doğru bulmuyorum." ifadesini kullandı.

ETİKETLER
temsilci
YAZDIR
YORUMLAR 13
 • Ramo 11 ay önce Şikayet Et
  Hiç bir Ülke ile siyasi ilişkilerimiz ticari faaliyetlerimize zarar vermemelidir. Çok doğru bir açıklama sonuna kadar arkandayız sn Başkanımız.
  Cevapla
 • Yasin 11 ay önce Şikayet Et
  Başkan laflarınızı ne çabuk unuttunuz. A.b.d emperyalist devletine karşı
  Cevapla
 • Çalışkan Türkiye 11 ay önce Şikayet Et
  Bu şirketleri kovsan yağmur yağıyor deyip arka kapıdan girerler. Düzenleri dünyayı sömürmek olarak kurulmuş ve tamamen dünyaya egemen olmak üzere motive olmuşlar. ÇOK Çalışmamız gerekiyor...
  Cevapla
 • Remzzi 11 ay önce Şikayet Et
  Ekimdeki duruşmada papazin salinacagi iddia ediliyor. O kadar laftan suçlamadan sonra tuhaf kaçar
  Cevapla
 • milletin ferdi 11 ay önce Şikayet Et
  Kim iddia ediyor? Nereden biliyormuş?
  Cevapla
 • milletin sesi olun 11 ay önce Şikayet Et
  yatırımlarınızı devam ettirin, yatırım yapmaktan çekinmeyin mesajı' Stratejik ortaklığımız yatırım ve ticaret ile güçlenecek"Serbest piyasa prensiplerinden taviz verilmeyecek. Yani burada ABD li firmalara gereken desteğin verileceği ve ticaretin tam gaz devam etmesi için direk CB tarafından garanti verilmiştir denmektedir Başlıgı farklı bir anlamda atıp içerikte dogruları farklı bir şekilde anlatıp vatandaşın kafasını karıştırmak nasıl bir kabiliyettir azizizm...
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
TSK ve MİT'ten Irak'ın kuzeyine ortak operasyon
Tüm çalışanları ilgilendiriyor! Herkes parasını alabilecek