Cihangir İslam'dan Meclis'te FETÖ ağzıyla beddua!

CHP oylarıyla Meclis'e giren Saadet Partili vekil Cihangir İslam, Meclis'te AK Partililere 'Sonunuz yakın' dedi.

GİRİŞ 01.11.2018 16:16 GÜNCELLEME 01.11.2018 16:27
Bu Habere 202 Yorum Yapılmış

Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Cihangir İslam, Meclis kürsüsünde yaptığı konuşmasında AK Partilileri FETÖ ağzıyla hedef aldı.

"GİDECEKSİNİZ"

 

 

Cihangir İslam konuşmasında, "Siyaseten sonunuz yakın, biz geliyoruz. Gideceksiniz, gideceksiniz, gideceksiniz!" ifadelerini kullandı.

"15 TEMMUZ'DA İKİ BATILIN ÇATIŞMASINI SEYRETTİK"

Kendisine yönelik ifadelere cevap vermek üzere tekrar söz alan Cihangir İslam şöyle konuştu: "Ortada bir çatışma varsa bu illa doğru ile yanlışın çatışması değildir, doğru ile yanlış çatışır, yanlış ile yanlış da çatışır; batıl ile batıl da çatışır. 15 Temmuz akşamı iki batılın çatışmasını seyrettik biz bu ülkede.

FETÖ AĞZIYLA BEDDUA

"İnsanların beddualarını alıyorsunuz, ne diyorlar; Ocakları sönsün diyor insanlar size, soyları kurusun diyor insanlar size, Allah belalarını versin diyor insanlar size, ilerde toplum içine çıkamayacaksınız. Siyaseten sonunuz yakın."

"SİYASETEN NANKÖRSÜNÜZ"

Ne oldu 15 Temmuzda? Burada 4 parti aslanlar gibi imza verdi, Yenikapı'ya giderken HDP'den kurtuldunuz, Anayasa'yı referanduma giderken CHP'den kurtuldunuz ama bugün MHP'ye ihtiyacınız olduğu için MHP'yle yan yana duruyorsunuz. Siz kadim kıymet bilmez, siyaseten nankörsünüz, nankör. 15 Temmuz bahane, bütün muhaliflerinizi, dürüst insanları, hakkı söyleyenleri, zulmünüzü yüzünüze söyleyenleri tasfiye ediyorsunuz.

AK PARTİ'DEN CEVAP: 14 YILDIR SANDIĞA GÖMDÜLER SİZİ

Cihangir İslam'a AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak'tan cevap geldi: "Yürü! On dört yıldır sandığa gömdü millet sizi! Ne diyorsun be! Ne konuşuyorsun!"

YAZDIR
YORUMLAR 202
 • Zenci Musa 6 ay önce Şikayet Et
  Fettoş beddua etti başına gelenleri bu millet gördü.. Şimdi senin, bir Feetoş sever olarak, başına gelecekleri millet görecek. Ağzına 15 Temmuz şehitlerinin/gazilerinin adını almadan önce, git yıka.. Sonra çarpılırsın bak..! Diğer bir konu, git soy ismini değiştir.. Hainlere bu ülkede yer yok..!
  Cevapla
 • Zenci Musa 6 ay önce Şikayet Et
  FETÖ cülerin bu topraklarda yaşama hakkı yok..! Hainler için yaşasın İDAM..!
  Cevapla
 • zülfikar aktan 6 ay önce Şikayet Et
  adı islam tam da yahudi siyonistlerin ve hirisiyan evanjelistlerin istediği adam
  Cevapla
 • mehmet 6 ay önce Şikayet Et
  Evet Mavi Marmara Anlaşmasını imzalayan da buydu...
  Cevapla
 • vatansever 6 ay önce Şikayet Et
  kervan yürüyorrrrrrrrrr
  Cevapla
 • ERDOĞAN CANLI 6 ay önce Şikayet Et
  saadet partililer kime oy verdiğinizi görün
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
'Anadolu Ankası' nefes kesti
En güvenilir otomobiller açıklandı!