Erdoğan'dan 'Cumhur ittifakı' açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cuma namazı çıkışı gazetecilerin sorularını cevaplandırdı. Erdoğan, MHP lideri Bahçeli ile bu hafta içerisinde bir araya gelebileceklerini söyledi.

GİRİŞ 07.12.2018 14:24 GÜNCELLEME 07.12.2018 14:54
Bu Habere 17 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul'da cuma namazı çıkışında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Bahçeli ile ne zaman görüşeceği sorulan Başkan Erdoğan,"Cumhur ittifakında birbirimize karşı olan dayanışmamız, birbirimizle geleceğe olan yürüyüşteki hassasiyetlerimiz ve bunu da tabi kıskanan bazı oluşumlar var. Bunların içerisinde her an değişik bir çok şeyler olabilir. Bunun başında ana muhalefet var, dağdaki terör örgütünü yanına alanlar var, bütün bunları anlamamak için sebep yok. Çok açık net her şey ortada. Biz bu cumhur ittifakını bozdurmamak noktasında kararlıyız." ifadelerini kullandı.Erdoğan şöyle konuştu;

BAHÇELİ İLE BU HAFTA GÖRÜŞEBİLİRİZ

 Bu seçim 7 düvelin ülkemize saldırdığı dönemde büyük önem arz ediyor. Şu an teknik çalışmaları yürüten arkadaşlar var. Belki bu hafta Sayın Bahçeli ile bir araya gelebiliriz. biz 74 belediyemizi açıkladık. Kalanları da yaptığımız çalışmaya göre açıklayacağız.

ASKERLİK ÇALIŞMALARI

Bana kesin neticeyi vermedikten sonra değerlendirme yapmam doğru olmaz. Bunun sorumlusu Milli Savunma Bakanımız, kuvvet komutanlarımız. Onlar çalışmayı yaptıktan sonra bize sunumlarını yapacaklar.

 

 

MİT MÜSTEŞARI FİDAN'IN ABD’DE SUNUM YAPTIĞI İDDİASI

Latin Amerika seyahatlerinden sonra tabi ki MİT Başkanımız oradan Kanada’ya gitti. Kanada’dan sonra böyle bir gelişme olmuş olabilir. Fakat orada böyle bir bilgilendirmenin yapıldığını; bundan haberdar değilim. Ama Kanada seyahatinden haberdarım."

ORTALIĞI KARIŞTIRMAK İSTEYENLER VAR DEMİŞTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz günlerde Güney Amerika ziyaretinin ardından Esenboğa Havalimanı'nda konuşmuş ve " Bundan sonra Bahçeli ile bir araya gelmemiz vazgeçilmezdir. Bir araya gelmemiz gerekir. Bazıları rahat durmayıp ortalığı karıştırmak isteyebilir onlara fırsat vermeyip Cumhur ittifakını diri tutmak gerekir." demişti

YAZDIR
YORUMLAR 17
 • HamidiyeSüvarisi 5 ay önce Şikayet Et
  Rabbul Alemin ülkemiz ve Ümmetimizin iyiliği için çalışan herkesten razı olsun.
  Cevapla
 • Muhtar 5 ay önce Şikayet Et
  Recep Tayyip Erdoğan, mahallede ve bina içinde huzur kalmadı, bu terör örgütü insan müsvetteleri insanları bezdirdi canından, evlerinden taşınan mı ararsınız , üzüntüden hastalanan mı ararsınız hepsi mevcut, polis geliyor görüyor ama hiçbir işlem yapmıyor suçsuz insanlara neredeyse sucu yükleyecekler, savcılığa veriliyor savcılıkta bir şey yapmıyor, ne olacak bu böyle.Zalimin zulmü kadar kötü bir şey olamaz.
  Cevapla
 • İDAM GELSE 5 ay önce Şikayet Et
  Teröristlere ve Vatan hainlerine uygulansa kimse ortalığı katıştırmaya ülkeyi bölmeye Cürret ve Teessül Edemezdi...
  Cevapla
 • BASKANAMESAJ 5 ay önce Şikayet Et
  AKP’YE TEZGAH MI KURULDU: Yasaklandığından haberi olmayan ve 2 yıl boyunca FSM köprüsünden geçen, bu yüzden "kaçak geçiş" durumuna düşen, dingil aralığı 3.2m den geniş olan ticari araç sahiplerinin ceza makbuzları NEDEN araç sahiplerine zamanında gönderilmedi de bir-iki yıl bekletildi. Cezaların toplamı iyice kabardıktan sonra, tam da seçim öncesi bu ceza makbuzları gönderilmeye başlandı. SONUÇ: 2 yıl buyunca yüzlerce defa geçiş yapan binlerce araç sahibi yüzbin liraları geçen cezalar karşısında şoka uğramış durumda ve bu durumdan AKP'Yİ SORUMLU TUTUYOR. (İSTENEN BU MUYDU?) “Cezalı geçiş yaptıysak ceza makbuzu o ay içinde gönderilseydi, cezayı öder bir daha da geçmezdik” diyorlar.
  Cevapla
 • Akın 5 ay önce Şikayet Et
  Bahçeliyle olmaz bu iş.milliyetçilik diye alakası olmayan işler yapıyor
  Cevapla
 • Bahçeli 5 ay önce Şikayet Et
  O zaman sen bir parti kurda sen yönet biz bakalım nasıl oluyor Muş? Dr. Devlet Bahçeli'nin devlet adamlığı tartışılmaz kardeşim. Beğenmiyor olabilirsin ama milliyetçiliğine laf edemezsin .15 temmuzda kim ne kadar milliyetçi kim fetöcü gördü bu millet. İttifak a Zarar vermek istiyenler derken senin gibileri kastediyoruz zaten...
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
'SP'nin hakaretlerine bakarak Erbakan’a buğz etmeyin'
Dünyanın gözü önünde taktılar! Uçaklar havalandı...