Hayri İnönü’den manidar Mustafa Sarıgül fotoğrafı

Şişli'den aday olacağını söyleyen Sarıgül’ün CHP’den istifasını açıklamasından saatler sonra, Hayri İnönü’nün, aynı isim ve soyadını taşıyan CHP’nin Ovacık Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül ile fotoğraf çektirip mesaj atması dikkat çekti.

Hayri İnönü’den manidar Mustafa Sarıgül fotoğrafı
Hayri İnönü’den manidar Mustafa Sarıgül fotoğrafı
GİRİŞ 24.01.2019 00:48 GÜNCELLEME 24.01.2019 00:48
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

CHP’nin Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü sosyal medya hesabından dikkat çeken bir mesaj paylaştı. CHP’nin Tunceli Ovacık Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül ile fotoğraf çektiren Hayri İnönü, “Sayın Mustafa Sarıgül ziyaretime geldi. Sarıgül’e Ovacık’ta başarılar diliyorum. Desteğim kendisiyle” mesajını yazdı ve birlikte çektirdikleri fotoğrafı paylaştı.

CHP’nin Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ile CHP’nin eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül arasında, 2014 yerel seçimleri sonrasında tartışmalar yaşanmıştı. Hayri İnönü-Mustafa Sarıgül arasındaki kavga bugün de devam ediyor.

Şişli’den belediye başkanı adayı olacağını açıklayan Mustafa Sarıgül, bugün kendisini aday göstermeyen CHP’den istifa ettiğini duyurmuştu. Sarıgül’ün CHP’den istifasını açıklamasından saatler sonra, Hayri İnönü’nün, aynı isim ve soyadını taşıyan CHP’nin Ovacık Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül ile fotoğraf çektirip mesaj atması dikkat çekti.

İşte Hayri İnönü’nün o mesajı:

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Selim 8 ay önce Şikayet Et
    Soyadı İnönü olmasaydı bu makamda olur muydu?
    Cevapla
  • M.Ali Efendioğlu 8 ay önce Şikayet Et
    ŞİŞLİ de CHP için tehlike çanları çalınca CHP'lilik uyanıklığıyla MESELEYE ÇÖZÜM BULUNMUŞ.. Uyanıklık mı başka bir şey mi, anlayamadım!!!!
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Ve tarih verildi, denetim başlıyor! Bakan Soylu uyardı: Çok ağır bedel ödersiniz
Yıllar sonra kırmaya karar verdi! İşte o anlar...