Bütün kirli çamaşırları ortaya döktü

İçişleri Bakanlığınca görevden uzaklaştırılan eski Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Battal İlgezdi’nin yeniden Ataşehir’de belediye başkanlığına aday gösterilmesine rağmen kendisinin gösterilmemesini eleştirdi.

Bütün kirli çamaşırları ortaya döktü
Bütün kirli çamaşırları ortaya döktü
GİRİŞ 10.02.2019 08:22 GÜNCELLEME 10.02.2019 08:22
Bu Habere 18 Yorum Yapılmış

Kendisine parti içinde “kumpas” kurulduğunu savunan Hazinedar, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan belediyedeki çalışmaların incelenmesi için bir heyet istediğini, görevlendirilen heyetin “kumpas kurma hevesiyle hareket ettiğini” ifade eden Hazinedar, şöyle devam etti:      

Genel Başkan’ın görevlendirdiği bu heyet Beşiktaş Belediyesine gelmeden şahsıma kumpas kurma hevesindeki, parti içi müfterilerle görüşmüş ve bu 3-5 müfterinin hakkımdaki iftiralarını organize şekilde kamuoyuna servis etmiştir. Bütün gerçeklere ve belgelere rağmen bana düşmanlık yapan herkes MYK ve PM katında ödüllendirildi. Şimdi ben nasıl diyebilirim ki iktidar şahsıma siyasi operasyon yaptı. Operasyonu şahsıma bizatihi CHP’nin her kademesindeki, yönetim kademesinden ve bir kısım Beşiktaş’taki sözde partililer yapmıştır. Buna engel olmayan da bunun için gereğini yapmayan da CHP’nin Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu’dur. İsmim Genel Başkan tarafından ne MYK’da ne PM’de gündeme getirildi. Yanımda tek bir MYK üyesi ya da tek bir PM üyesi olmadığı için aday belirleme sürecinde ismimi hatırlayan olmadı. Genel Başkanımız da arkamda durmadı.

Hazinedar, CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Ekrem İmamoğlu’nun da kendisine randevu vermediğini belirterek serzenişte bulundu.

 

 

KAYNAK: TÜRKİYE GAZETESİ
ETİKETLER
Murat Hazinedar
YAZDIR
YORUMLAR 18
 • fb1453 8 ay önce Şikayet Et
  vatandaş bunlara hala nasıl oy veriyor hayret doğrusu !
  Cevapla
 • salih 8 ay önce Şikayet Et
  unuttunuzmu kılıçtaroğlu dersim olayylarında dedesinin asıldığını söylemişti kim asmış chp peki san chpde ne arıyorsun kardeşim intikam içinmi ordasın yoksa görevlimisin
  Cevapla
 • mmed 8 ay önce Şikayet Et
  çöp, çukur, çamur
  Cevapla
 • rambo 8 ay önce Şikayet Et
  Pkk,nin kankalari daha iyi gunlerdesiniz.
  Cevapla
 • Fatih 8 ay önce Şikayet Et
  Yiyin birbirinizi. Tez vakitte parti olarak barajın altına düşmeniz dileğimle....
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
ABD Dışişleri Bakanlığından yeni Barış Pınarı Harekatı açıklaması
UEFA, Türkiye'ye soruşturma başlattı!