Bahçeli son sözü söyledi: Boşuna beklemeyin...

Partisinin Antalya kampında konuşan Devlet Bahçeli, AK Parti ile MHP arasına nifak tohumu ekmek isteyenlere çok net bir cevap vererek, "MHP ile AK Parti çelikten iradedir. Hiç kimse boşuna beklemesin. Cumhur İttifakı Türkiye’yi 2023’e taşıyacaktır." dedi.

Bahçeli son sözü söyledi: Boşuna beklemeyin...
Bahçeli son sözü söyledi: Boşuna beklemeyin...
GİRİŞ 20.04.2019 12:33 GÜNCELLEME 20.04.2019 12:33
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Antalya kampında yaptığı konuşmada Cumhur İttifakı'nın yerel seçimlerden zaferle çıktığını belirterek, ''31 Mart'ta 1389 belediyenin 987'si Cumhur İttifakı'nın siyasi sorumluluğuna teslim edilmiştir. Belediye başkanlıklarının yüzde 72'si Cumhur İttifakı'nı oluşturan MHP ve AK Parti'nin yönetimine geçmiştir. Samanlıkta iğne arayanlar, çalı gibi yoklayanlar, karanlıktan aydınlığa taş fırlatanlar bu gerçeği örtemezler. Hakikatın ışığını perdeleyemezler" dedi. 

AK PARTİ İLE MHP ÇELİKTEN İRADEDİR

Bahçeli, AK parti ve MHP arasına fitne sokmak isteyenlere çok net bir şekilde cevap vererek şunları söyledi;

"Bizim için öncelik belediye değil milli bekadır. Siyasetin eskileriyle yeni sayfa açmak isteyen zalimlerin Cumhur İttifakı’nın kristalize ruhunda çatlaklar oluşturmaya çalışanların hevesinde kursaklarında kalacaklardır. Leş avcılarına izin yoktur. İhtilaf bekleyenlerin şansı yoktur. Türkiye’yi teslim almak için Cumhur İttifakı’nın zaaf anlarını kollayanlara göz yummak olmayacaktır. MHP ile AK Parti çelikten iradedir. Hiç kimse boşuna beklemesin. Cumhur İttifakı Türkiye’yi 2023’e taşıyacaktır."

ETİKETLER
ittifak
YAZDIR
YORUMLAR 5
 • vatandaş 02 5 ay önce Şikayet Et
  helal olsun sana
  Cevapla
 • Yavuz 5 ay önce Şikayet Et
  ABD, İngiliz, İsrail, Almanya oluşumu avucunu yaladı onların peşine düşen vatanın bekasını hiçe sayanlar geçmişte olduğu gibi hüsrana uğrayacaktır. Ülkede seçim için şebeke kuranların didik didik araştırılması şarttır.
  Cevapla
 • MİÇO 5 ay önce Şikayet Et
  sen gerçek memleket aşığısın başkanım adamsın
  Cevapla
 • irfan 5 ay önce Şikayet Et
  Adamsın KOCA Kurt ...
  Cevapla
 • C.Türk 5 ay önce Şikayet Et
  Ak parti v e MHP,yi kimse karıştıramaz! MHP ve AK parti artık Türkiye Düşmanlarına karşı Tek vücut olmuştur!!.Nokta
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Pentagon'dan beklenmedik yaptırım hamlesi!
Son dakika haberi: ABD Başkanı Trump'tan kritik Türkiye hamlesi!