Ahmet Reyiz Yılmaz'dan MHP'ye rakip parti

MHP kongresinde MHP Genel Başkanlığına adaylığını açıklayan iş adamı Ahmet Reyiz Yılmaz yeni parti kurdu. MHP'ye rakip olarak kurulan partinin logosu dünya üzerinde üç hilal ve üç yıldızdan oluşuyor.

 • GİRİŞ03.03.2010 13:26
 • GÜNCELLEME03.03.2010 13:26
Ahmet Reyiz Yılmaz'dan MHP'ye rakip parti

Son MHP kongresinde MHP Genel Başkanlığına adaylığını açıklayan iş adamı Ahmet Reyiz Yılmaz, oluşumunu partileştirdi. Kısa adı MMP olan ve logosu dünya üzerinde 3 hilal ve 3 yıldızdan oluşan, Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti, Ahmet Reyiz Yılmaz liderliğinde Türk siyasi tarihindeki yerini aldı.

Bir süredir partileşme çalışmaları yürüten Yılmaz'ın yeni partisine genel merkezi olarak Oran'ı seçti. İlk MKYK Mayıs ayında yapılacak.

2 ay içerisinde teşkilatlanmasını ve MKYK‘sını belirleyecek olan MMP yani Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti, Mayıs 2010’da ilk olağan kongresini yapacak.

81 il teşkilat yöneticileri oluşum süresince hazırlandı.

KAYNAKHABER 7

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar8

 • KÜRŞAT 7 yıl önce Şikayet Et
  bana cevap yazan ZİYARETÇİ. Ne zamandan beri tanıyorsun bu adamı.Birde Muhsin başkanla aynı tutuyorsun.Anlaşılan siyasi olarak pek bilgi sahibi değilsin.Ben anlıyorumda,anlaşılan sen anlayamıyorsun.Daha doğrusu anlamak istemiyorsun.
  Cevapla
 • Yalniz Kurt 7 yıl önce Şikayet Et
  BÖLÜNMEYIN. Ya gidin isinize,biz Ülkücü Hareket tek olmali,diri olmali,tek cati ile tek yumruk olmali derken, sen de nerden ciktin? yirmi yil da sen igne ile kuyu kaz.Bölünmeyin.Birlikte güc,kuvvet ,ayrilikta azap vardir.Bakin akp liler kina yakmaya basladilar bile,bosuna nefes tüketmeyin ve enerjimizi de bosa harcatmayiz.Amip gibi cogalmayin.
  Cevapla
 • KÜRŞAT 7 yıl önce Şikayet Et
  kim bu adam. ABD ve denizaşırı dini cemaat destekli olmasın.Zaten seçime de bu amblem ile giremez.Bir simgeyi sadece bir parti kullanabilir.DSP ile DSHP örneğinde olduğu gibi.Ama üç hilal işte.Her şekli mübarek,her şekli güzel.
  Cevapla
 • ABAY 7 yıl önce Şikayet Et
  boş. bu partiye ancak kendi leri oy verir başka kimseden oy çıkmaz nokta
  Cevapla
 • xmenbln 7 yıl önce Şikayet Et
  ATP gitti MMP geldi:-). 0,2 % lik ATP MHP ile birlesti.IKTIDARA yürüyoruz diye sevinc cigli atanlar meydana yeni bir 0,2% lik MMP cikinca kaale almiyorlar:-) hayret.....ha ATPnin oyu ha MMP nin oyu.... biri ile birlesince TEK BASINA IKTIDAR probagandalari atilirken 0.2% lik MMP ortaya cikinca MHP ye birsey olmaz deniiyor:-) dogru birsey olmaz ama ATP ilede, tek basina IKTIDAR olunmaz:-)
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat