Başbakan Erdoğan'ı duygulandıran pankart

Başbakan Erdoğan, partisinin Rize Stadyumu'ndaki kongresinde konuştu. Stadın her tarafındea Başbakan Erdoğan'la ilgili pankartlar asılıydı. Ancak dev bir pankart Başbakan Erdoğan'ı çok duygulandırdı.

 • GİRİŞ13.05.2012 12:59
 • GÜNCELLEME13.05.2012 13:48
Başbakan Erdoğan'ı duygulandıran pankart
Başbakan Erdoğan'ı duygulandıran pankart

Dev pankartta, 'Rahat uyu tenzile ana, yiğidin bize emanet' yazılıydı. Annesine olan düşkünlüğüyle bilinen Başbakan Erdoğan O pankartı görünce ağzından şu duygusal sözler döküldü:  'Ben anneler gününü ilk kez annesiz geçireceğim. Anneler gününü rahmetli anamın evinde Rize'de geçireceğim. Allah ondan ve hepimizin annesinde razı olsun, mekanları cennet olsun.'

KAYNAKHABER7

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar2

 • Ahmet Özbir 5 yıl önce Şikayet Et
  işte hayırlı evlat işte hayırlı başbakan !... ne mutlu o anaya ki tayyip'im gibi bir evlat dünyaya getirmiş hem kendisi bol bol düa almış hem de tüm türkiye düa etmiş, düa etmeye devam edegelmiş. işte hayırlı evlat böyle olur, sonunda hayırlı bir başbakan o makama oturur ve ülkeyi küresel güç yapıp milleti uçurur. rabbim sizlerden razı olsun, hayırlı evlatlar (tayyip'im gibi yiğitler)'in sayısını bol bol artırsın, hizmet için hayatlarını ortaya koysun.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • leyla leyla dolaşıyorum 5 yıl önce Şikayet Et
  ahh yiğidim,. allah sana uzun ömür versin, ayaklarınızı kaydırmasın, güç kuvvet versin.
  Cevapla Toplam 18 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat