Galaxy S8 Oreo güncellemesi nasıl indirilir? Türkiye’de dağıtılmaya başladı!

S8 ve S8 Plus kullanıcıların uzun süredir beklediği Android Oreo güncellemesi nihayet Türkiye’de dağıtılmaya başladı. İlk etapta Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus kullanıcılarının kullanabileceği Android Oreo sürümünün boyutu 1344,88 MB. Bu nedenle indirmeye başlamadan önce Wİ-Fİ ağına bağlanmayı unutmayın

Galaxy S8 Oreo güncellemesi nasıl indirilir? Türkiye’de dağıtılmaya başladı!
Galaxy S8 Oreo güncellemesi nasıl indirilir? Türkiye’de dağıtılmaya başladı!
GİRİŞ 12.02.2018 12:10 GÜNCELLEME 12.02.2018 12:10

Samsung, olası herhangi bir hata yaşanmaması adına güncelleme konusunda biraz yavaş davrandı. S8 ve S8 Plus kullanıcıları için Oreo sürümü ilk olarak  Almanya’daki beta kullanıcıları için yayınlandı. Samsung’un ülkemizde satış rekorlarından olsa gerek ki, güncellemeyi alan ilk ülkelerden biri de Türkiye oldu. Android Oreo yükseltmesi ile birlikte kullanıcılar, Samsung’un kendi arabiriminin son sürümü olan Samsung Experience 9.0’a da kavuşmuş oldular. S8 ve S8 Plus için dağıtılan güncellemenin boyutu 1344,88 MB. Peki Android Oreo sürümü nasıl indirilir? İşte S8 ve S8 Plus için ülkemizde dağıtılmaya başlanan Android Oreo!

NASIL İNDİREBİLİRİM?

S8 ve S8 Plus kullanıcısı iseniz ve  hala güncelleme ile ilgili bildirim almadıysanız Ayarlar bölümüne  giderek güncellemeyi manuel olarak indirebilirsiniz. Güncelleme 1344.88 MB boyutunda olduğu için indirmeden önce bir Wi-Fi ağına bağlanmayı unutmayın.


YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Ortalık bu kez fena karıştı! 'Derhal istifa et'
ABD tüm dünyaya resti çekti! O markayı kullanan kim varsa...