Gmail kullanıcılarına kritik uyarı! Değişiyor...

Google'ın uzun süredir görünümünü pek değiştirmediği Gmail, büyük bir değişim geçirmek üzere...

Gmail kullanıcılarına kritik uyarı! Değişiyor...
Gmail kullanıcılarına kritik uyarı! Değişiyor...
GİRİŞ 12.04.2018 10:52 GÜNCELLEME 12.04.2018 10:54
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Google, G Suite müşterilerine gönderdiği bir epostada firmanın yenilenmiş bir Gmail üzerinde çalıştığını söyledi. Yenilenen Gmail sadece tasarım olarak değişmekle kalmayacak, birkaç yeni işlev de sunacak.

İlk olarak Outlook kullanıcılarının seveceği bir yenilik var. Yeniliklerin başında Google Takvim'in Gmail ile bütünleşmesi var. Bunun yanında epostaları erteleyip, birkaç saat veya gün sonra yeniden eposta kutunuzda belirmesini sağlayabileceksiniz. Gmail'i Android'de veya iPhone'da kullananların bildiği akıllı cevaplar, artık gmail.com üzerinden de ulaşılabilecek.

 

 

Son olarak Google, epostalarınızı çevrimdışı olarak depolamayabilmeniz için yeni bir yöntem geliştiriyor. Google Apps yavaşça bırakırken verileriniz, standart web teknolojileri tarafından depolanacak.

Yeni tasarımla ilgili bir görüntü, henüz paylaşılmadı. Gmail'in arayüzü yıllardır çok değişmediği için yeni tasarımda Material Design diline yer verilmesini bekleyebiliriz.

ETİKETLER
değişim güncelleme
YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Yrd 11 ay önce Şikayet Et
    Google değişimleri fayda sağlamaktan çok daha fazla tüketim,daha fazla bilgi ele geçirmek ve daha yeni teknolojileri satın aldırmak üzerine kurulu!
    Cevapla
  • Neyazayim 11 ay önce Şikayet Et
    Degismese daha iyi olur
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Türkiye, BM, AB, Rusya, Almanya, Fransa, İran, Mısır... Dünya ayakta
Yeni Zelanda Dışişleri Bakanı, Türkiye'de duyurdu!