Monster Notebook 2. oyun mağazasını İzmir'de açtı

Oyun bilgisayarı alanında faaliyet gösteren Monster Notebook İstanbul'un ardından ikinci mağazasını İzmir'de açtı.

Monster Notebook 2. oyun mağazasını İzmir'de açtı
Monster Notebook 2. oyun mağazasını İzmir'de açtı
GİRİŞ 14.04.2018 16:14 GÜNCELLEME 14.04.2018 16:14
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Konak ilçesi Gazi Bulvarı'nda açılan mağazaya gençler yoğun ilgi gösterdi. 

Monster Notebook Genel Müdürü İlhan Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Monster Notebook'un bilgisayar mağazası olarak değil, oyun ve eğlence mağazası olarak anılmasını istediklerini söyledi. 

İşin eğlence ve oyun tarafında durmayı sevdiklerini dile getiren Yılmaz, "Özellikle üniversite öğrencilerinin yoğun ilgisiyle karşılaşıyoruz. Müşterilerimizden aldığımız en önemli geri bildirim, 'Ürünlerinizi sadece İstanbul'da deneyimleyebiliyoruz. Başka bir yerde göremiyoruz' diyorlardı. Biz de bu konuda çalışmalar yapıyoruz. Türkiye sınırları içinde ilk mağazamız İstanbul Kadıköy'de açtık. Burası ikinci mağazamız." dedi 

İkinci mağazalarını açarken İzmir ve Ankara arasında kaldıklarını belirten Yılmaz, İzmir'den daha çok talep olduğunu hissettiklerinden dolayı mağazayı burada açma kararı verdiklerini belirtti. 

Yılmaz, 3. mağazalarını ise Ankara'da açacaklarını söyledi.

Yerli bir firma olarak uluslararası arenada zoru başarmak istediklerini vurgulayan Yılmaz, "Türkiye'den bir dünya markası çıkarmaya çalışıyoruz. Bu hedefimizden asla vazgeçmeyeceğiz. Ben ve ekip arkadaşlarım bunun için elimizden gelenin fazlasını yapacağız." diye konuştu. 

ETİKETLER
notebok
YAZDIR
YORUMLAR 1
  • ixmi 11 ay önce Şikayet Et
    amerika varken baska oyuna gerek yok
    Cevapla
DİĞER HABERLER
80'ler ve 90'ların unutulmayanları
Vatandaşa İstanbul'u sorduk! Herkes o hizmeti söyledi