Huawei Mate 30 Pro'nun ekranı sızdırıldı! Huawei tasarımı değiştiriyor

Huawei Mate 30 Pro'nun yenilen ekran tasarımı sızdırıldı. Arka kamera tasarımı nerede ise netleşen Mate 30 Pro'nun şimdi de tamamen yenilenen ekran tasarımı ortaya çıktı. İşte Huawei Mate 30 Pro'nun yenilenen ekran tasarımı ve şimdiye kadar ortaya çıkmış özellikleri...

Huawei Mate 30 Pro'nun ekranı sızdırıldı! Huawei tasarımı değiştiriyor
Huawei Mate 30 Pro'nun ekranı sızdırıldı! Huawei tasarımı değiştiriyor
GİRİŞ 22.07.2019 00:39 GÜNCELLEME 22.07.2019 00:41

Piyasaya sürdüğü akıllı telefonlar ve satış rekorları ile her yıl teknoloji dünyasının gündemine oturmayı başaran Huawei'in en yeni ve en iddialı cihazı Huawei Mate 30 Pro'nun ekran tasarımı gün yüzüne çıktı.

 

 

Her yıl dur durak bilmeden en yeni tasarımları ile kullanıcılarının karşına çıkan Çinli teknoloji devi Huawei, yine Mate 30 Pro'nun ekranında da büyük yenikliklere imza atacak.

 

 

HUAWEİ MATE 30 PRO'NUN EKRANI SIZDIRILDI!

Huawei bir önceki Mate ailesine kıyasla Mate 30 Pro'da büyük değişikliklere imza atacak gibi görünüyor. Arka kamera tasarımında bu yılda değişikliğe giden Çinli firma, ekran tasarımında da büyük değişikliklere imza atmayı planlıyor. 

Yaptığı sızıntılar ile adından söz ettiren Ice Universe'nin paylaştığı Huawei Mate 30 pro ekran görseline bakıldığında yeni Mate ailesinin üresi sonsuz ekran tasarımı ile gelecek. Belirgin kavisli ekran yapısının yanı sıra çentik tasarımına da son veren firma, ekran altına gömülü kamera tasarımı ile hayranlarının karşısına çıkacak.

HUAWEİ MATE 30 PRO'NUN ŞİMDİYE KADAR ORTAYA ÇIKAN TEKNİK ÖZELLİKLERİ!

Çinli teknoloji devi Huawein tanıtımına hazırlandığı yeni gözde cihazı Mate 30 Pro'nun henüz donanım özellikleri netlik kazanmasa da bazı özellikleri sızdırıldı. İşte Huawei Mate 30 Pro'nun bu güne kadar sızdırılmış özellikleri;

- 6.71 inç büyüklüğünde AMOLED ekran
- Kirin 985 işlemci (7nm)
- 5G desteği
- 4 ana kamera (normal, ultra geniş, telefoto ve 3D ToF)
- 4200 mAh batarya
- 55W kablolu, 10W kablosuz hızlı şarj
- Ters şarj özelliği

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Türkiye'nin adımı İngiltere'yi rahatsız etti!
12 Aralık 2019 Günün Önemli Gelişmeleri