Mobil Dünya'nın en iyileri seçiliyor

Cep telefonları, mobil operatörler ve mobil teknoloji alanlarındaki yılın en iyilerinin belirlendiği tek yarışma olan Altın SIM Kart yarışması 5 Eylül'de başlıyor.

Mobil Dünya'nın en iyileri seçiliyor
Mobil Dünya'nın en iyileri seçiliyor
GİRİŞ 01.09.2008 12:39 GÜNCELLEME 01.09.2008 12:39


Mobil Dünya’nın En İyileri Altın SIM Kart Yarışması’nda

Cep telefonları, mobil operatörler ve mobil teknoloji alanlarındaki yılın en iyilerinin belirlendiği konusundaki ilk ve tek yarışma olan Altın SIM Kart yarışması 5 Eylül tarihinde başlıyor. 3 ana kategoride 20 ödülün verileceği ve oylaması halka açık olarak gerçekleştirilecek olan yarışmayı mobil teknolojiler konusunda Türkiye'nin önde gelen web sitelerinden olan Mobiletişim.com düzenliyor.

Mobil teknolojiler ve cep telefonu ile ilgili aranılan her türlü bilgiyi tek bir sitede sunan Mobiletişim.com’da, mobil teknoloji dünyasından güncel haberler, konusunda uzman bir kadronun hazırladığı incelemeler, bilgi ve tecrübe paylaşımının yer aldığı forum, wap rehberi ve sözlük sayfaları yer almaktadır. Bir Tabi Media yapımı olan Mobiletişim.com ziyaretçi trafiği ve içerik zenginliği ile sektöründe lider konumunda bulunuyor.

Ödüllerin cep telefonu, operatör ve mobil teknoloji ana kategorilerindeki 20 alt kategoride  dağıtılacağı ve 100’den fazla adayın yarışacağı organizasyonda alanında uzman isimlerden oluşan seçkin bir jüri görev yapıyor.

Oylamaların 5 Eylül – 5 Ekim 2008 tarihleri arasında altinsimkart.com üzerinden yapılacağı Altın SIM Kart yarışmasında ödüller 10 Ekim 2008 tarihinde Cebit Bilişim Eurasia fuarında yapılacak törenle sahiplerini bulacak.

 

 

 

 

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Tüm dünyada son dakika geçti! Trump'tan flaş FETÖ hamlesi
1 Ocak'ta başlıyor! 2 bin 100 lira maaş alacaklar