Telefonu çıkmadan uygulaması çıktı

LG G7 resmi olarak tanıtımı yapılmazken uygulaması Google Play Store’da görücüye çıktı. Kullanıcıları şaşırtan hamlenin hangi sebeple yapılmış olduğu henüz bilinmiyor.

Telefonu çıkmadan uygulaması çıktı
Telefonu çıkmadan uygulaması çıktı
GİRİŞ 07.01.2018 14:25 GÜNCELLEME 07.01.2018 14:25

LG G7 henüz resmi olarak tanıtılmadı. Ancak telefonun kendisinden önce resmi uygulaması olan LG Wallet, Google Play Store‘da listelendi. “LG’nin premium modelleri için güvenli mobil ödeme uygulaması” olarak listelenen uygulamanın, şimdilik sadece LG G7 ile çalıştığına dair bir de not var.

LG G7 uygulaması uygulama mağazasında!

Önümüzdeki aylarda resmi olarak tanıtılması beklenen yeni amiral gemisi, görünüşe bakılırsa en yakın rakiplerinin bir süredir sunduğu mobil ödeme çözümüne nihayet giriş yapıyor.

Uygulamanın çıkışının ardından sadece G7 için değil, üst seviye diğer LG modellerinin de mobil ödeme uygulamasından faydalanması bekleniyor. Ancak şimdilik hangi ülkelerde bu ödeme yönteminin geçerli olacağı belli değil.

Önümüzdeki ay sonunda Barcelona‘da gerçekleştirilecek MWC 2018 etkinliğinde yeni amiral gemisini ve onunla birlikte LG Wallet uygulamasını da görebileceğiz.

KAYNAK: SHİFTDELETE
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Tüm çalışanları ilgilendiriyor! Yüksek maaş almak için bunu yapın
Kandil'in vekillerinden küstah tehdit