Samsung yaptı! İşte Galaxy X'in çıkış tarihi...

Samsung, katlanabilir ekranlı Galaxy X ile yeni nesil bir deneyim vaat ediyor. Samsung Galaxy X çıkış tarihi ve kullanım yöntemleri belli oldu.

 • GİRİŞ12.02.2018 11:18
 • GÜNCELLEME12.02.2018 11:50
Samsung yaptı! İşte Galaxy X'in çıkış tarihi...

Geçtiğimiz günlerde katlanabilir akıllı telefon patentleri basına sızan Samsung'un bu patentleri Galaxy X'da kullanacağı tahmin ediliyor. Peki bu radikal donanımlı Samsung Galaxy X ne zaman satışa sunulacak?

İddialara göre Samsung Galaxy X, bu yıl sonunda piyasadaki yerini alacak. Üreticilerden sızan bilgilere göre Samsung katlanabilen yeni OLED panellerini eylül ayında üretime sokacak. Kasım ayında ise Galaxy X'un bileşenleri bir araya getirilecek. Aynı kaynaklar, katlanabilen yeni akıllı telefonun aralık ayında raflarda yer bulacağını iddia ediyor.

 

Samsung Galaxy X nasıl kullanılacak?

İddialara göre esnek bir ekrana sahip olacak olan ürün, bir kitap gibi içe katlanacak. 7.3 inç ebadıyla dikkat çeken Samsung Galaxy X, katlanarak boyutunu yarıya düşürecek. Ekranı aktif olduğunda cihaz telefon olarak kullanılabilecekken, bir kitap gibi açılarak tam boyuta getirildiğinde ise tablet fonksiyonlarına sahip olacak.

KAYNAKHABERTÜRK

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar2

 • vatandas 1 hafta önce Şikayet Et
  dunyaya erken gelmisiz
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • mmt25 1 hafta önce Şikayet Et
  Bu x pekde tutacak gibi görünmüyor.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat