En iyi cep telefonu uygulamaları

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuzda kullanabileceğiniz en iyi fotoğraf yazılımlarını bir araya getirdik.

En iyi cep telefonu uygulamaları
En iyi cep telefonu uygulamaları
GİRİŞ 12.05.2011 20:00 GÜNCELLEME 12.05.2011 20:00

Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefonunuz varsa bir mobil cihazda özgürlük ne demek çok iyi biliyorsunuz demektir. Bu özgürlüğü etkin bir şekilde kullanan geliştiriciler, Android için son derece yaratıcı yazılımlar ortaya koymak adına adeta birbiri ile yarışıyor.

Bu yazılımlar içersinde fotoğraf uygulamaları da hayli önemli bir yer işgal ediyor. Telefonunuzda yer alan kameranın işlevlerini daha da geliştiren bu yazılımlar aynı zamanda mevcut resimler üzerinde çeşitli oynamalar yapabilmenize de imkan tanıyor. Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net, Android marka telefonlar için en iyi uygulamalar biraraya getirdi.

Pudding Camera

Bu programlardan ilki Pudding Camera isimli yazılım. Fotoğraflarınıza çeşitli filtre efektleri uygulayabilen program, çözünürlük fark etmeksizin görseller üzerinde istediğiniz efekti uygulamanıza sonrasında da çıktıları Twitter, Facebook gibi hesaplarınızda paylaşabilmenize imkan tanıyor.


Programlara Ulaşmak İçin Tıklayınız

Son derece kullanışlı bir arayüzün bulunduğu yazılımı Android 2.2 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarda sorunsuz çalışıyor. Yazılımı burada yer alan adresten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Little Photo

Telefonun kamerası üzerinden aldığı görüntü üzerine doğrudan efekt uygulayabilen Little Photo isimli uygulama, mükemmel sonuçlara imza atabiliyor. Telefonunuzu fotoğraf amaçlı olarak kullanıyorsanız kesinlikle yer alması gerektiğini düşündüğümüz programın resim işletme konusundaki hızı da takdiri hak ediyor.

Yazılımı burada yer alan Android Market sayfalarından Android sürümü 1.6 ve üzeri olan cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

(ShiftDelete.Net)

Sizin telefonunuzda kullandığınız fotoğraf yazılımları neler?

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Lazer güdümlü insansız tank prototipi geliştirdi
28 Mayıs 2018 gazete manşetleri