iPhone 4S çıktı ama hayal kırıklığıyla!

Aylardır merakla beklenen etkinlikte iPhone 5 yerine iPhone 4S haberi geldi. Apple, yaşattığı bu hayal kırıklığının cezasını çekmeye başladı bile.

iPhone 4S çıktı ama hayal kırıklığıyla!
iPhone 4S çıktı ama hayal kırıklığıyla!
GİRİŞ 05.10.2011 01:26 GÜNCELLEME 05.10.2011 01:26

iPhone ile hızlı bir çıkış yakalayan Apple, teknoloji tutkunlarının merakla beklediği etkinliği nihayet gerçekleştirdi. Ancak beklentiler, tam olarak karşılığını bulamadı ve iPhone 5 yerine iPhone 4S haberi geldi.

Etkinliğin, diğerlerinden en önemli farkı, firmayı şahlandıran CEO olan Steve Jobs yerine gelen yeni isim Tim Cook’un  sahnede olmasıydı. Tabi, tek fark CEO’nun değişimi olmadı. Jobs’tan gelen flaş yenilikler, bu sefer yerini sessizliğe bıraktı.

iPhone 4S, tahmin edildiği gibi satılmakta olan iPhone 4’lerden çok daha hızlı bir işlemciye sahip olan ve Full HD (1080p) çekim yapabilen bir model.

iPhone 4S’in özellikleri, fiyatı
ve çıkış tarihi için buraya tıklayın.

İzleyenlerin heyecanına karşılık veremeyen bu gelişme, yatırımcıları da üzmüş olacak ki; Apple hisseleri yeni bir model duyurmasına rağmen düşmeye devam etti.

Yatırımcılardan gelen bu sert tepki, firmanın mühendisleri ve yöneticileri üzerinde iPhone 5'i en kısa zamanda satışa hazır hale gatirmeleri için önemli bir baskı unsuru olacak gibi görünüyor.

(ShiftDelete.Net)

ETİKETLER
iPhone 4S
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Koronavirüs müttefiklerin arasını açtı! İran'dan Çin'e 'rakam' tepkisi
Bir futbol maçıyla kabusa dönen iki şehir!