Erhan Çelik'ten canlı yayında duygusal veda

Erhan Çelik, canlı yayında izleyicilere veda ederek Kanal 7 macerasının son bulduğunu açıkladı. Çelik'in, veda konuşmasını yaparken gözleri doldu.

 • GİRİŞ12.04.2013 21:32
 • GÜNCELLEME13.04.2013 11:31
Erhan Çelik'ten canlı yayında duygusal veda

Kanal 7'de yaklaşık 13 yıldır bazen haber anlatan bazen de haber programları sunan ve son olarak Kanal 7 Haber Saati'nin sunuculuğunu yapan Erhan Çelik, bugün son kez izleyicilerin karşısına çıktı.

Haber Saati'nin sonunda sürpriz bir şekilde Kanal 7'ye veda ettiğini açıklayan Çelik, veda konuşmasında, başta yönetim kurulu başkanı Zekeriya Karaman olmak üzere tüm Kanal 7 ekibine teşekkür etti. Çelik'in veda ederken gözlerinin dolduğu dikkatlerden kaçmadı.

Erhan Çelik kimdir?

Kanal 7 Ana Haber spikeri olarak görev yapmakta olan Erhan Çelik mesleğe 1994 yılında TGRT Ankara haber bürosunda başlamış daha sonra sırasıyla Show Tv Ankara haber bürosu ve Kanal 7'de çalışmıştır. Ahmet Hakan'ın Kanal 7'den ayrılması ile Kanal 7 Ana Haberi de sunmaya başlamıştır.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar25

 • ahmet kac 4 yıl önce Şikayet Et
  İŞİN RASGELE. erhan çelik düzgün biri idi.umarım aynı çizgisini devam ettirir.tebdili mekanda ferahlık var.inşallah başarılı olur. kanal 7 de gayet başarılı idi.yolu ve bahtı açık olsun.kesinlikle ahc gibi olmasın.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • İsmail Özgün 4 yıl önce Şikayet Et
  AHC GİBİ YAPMAZ İNSALLAH. han kardesımızın bır yanlısını gormedık sımdıye kadar ancak bızı AHC gıbı şoke etmez umarım. Şohret her zaman hayır getırmıyor. Artı ınsan geldıgı yerı asla unutmamalı sevenlerını üzmemeli.Erhan beyin saglam bır karakterı ri oldugunu ve de kolay kolay şohretın tatlı sarhoşluguna kapılmayacagını sanıyorum. Erhan kardesım durusunu asla bozmaman duasıyla yolun acık olsun dıyorum.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • Samet Ergül 4 yıl önce Şikayet Et
  adam gibi adam. ALLAHIM yolunu açık etsin, herşey güzel gönlünce olsun
  Cevapla Toplam 13 beğeni
 • Ahmet Gül 4 yıl önce Şikayet Et
  doğrusu ben üzüldüm .haberi TRT 2 de, veya haber 7de izlerdim .!. şimdi ğideceğikanal benim için mühim çünkü her kanalı izlemem !
  Cevapla Toplam 14 beğeni
 • diyaeddin demir 4 yıl önce Şikayet Et
  almadı da . sana alışmıştık yaaaa uzuldum ama ALLAH yar ve yardımcın olsun yolun acık olsun
  Cevapla Toplam 15 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat