Miraç coşkusu 'Süleymaniye'de yaşanıyor!

Peygamber Efendimizin Allah’ın huzuruna çıkarıldığı Miraç Gecesi Süleymaniye Camii’nden Miraç Kandili Özel programıyla Kanal 7’de kutlanıyor

GİRİŞ 08.05.2015 10:45 GÜNCELLEME 16.05.2015 10:58

Miraç Kandili Özel programı, ünlü mevlithan ve hafızların okuyacağı Kur’an-ı Kerimler, ilahiler, mevlitler ile gecenin huzurunu Kanal 7 ekranında izleyenlerle aktaracak. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın duahanlığını yapacağı gece, Süleymaniye Camii’nden canlı yayınla  ekrana gelecek.
 
Hz. Muhammed’in miraca yükseliş coşkusu Süleymaniye Camii’nden yapılacak olan Miraç Kandili Özel programıyla Kanal 7’de dolu dolu yaşanacak. Hz. Muhammed’in Allah’ın huzuruna çıktığı ve Müslümanlara çok önemli hediyelerin verildiği Miraç olayının kutlanacağı gecede açılış konuşmasını ve duahanlığını Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan yapacak. Programda Ekrem Nalbant, Âdem Karabey, Ayhan Mansız, Mehmet Ali Kuştaşı, Yunus Balcıoğlu ve Mehmet Göregen’in okuyacakları Kur’an-ı Kerim ve mevlitlerle programda yerini alırken, ilahi grubu da seslendirecekleri ilahilerle gecenin manevi atmosferini izleyiciye taşıyacak.
 
Ali Rıza Şahin’in koro şefliğini yapacağı gecede en güzel ilahilerle Süleymaniye Camii’ndeki manevi atmosfer ekrana ulaşacak.
 
Süleymaniye Camii’nden canlı yayınla gerçekleştirilecek Miraç Kandili Özel programı Cuma akşamı saat 21.00’de Kanal 7 ekranlarında.
 

KAYNAK: HABER7
ETİKETLER
Peygamber Hz Muhammed
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Putin'in Suriye temsilcisinden hadsiz açıklama!
CNN'in başkanından 'Trump' talimatı