Diriliş Ertuğrul 79.bölümü TRT 1'den hemen izle

Ekranların en sevilen dizisi olan Diriliş Ertuğrul 79.bölümü yayınlandı Obanın kaderini belirleyecek hamleler yapan Ertuğrul'u zor günler bekliyor. İşte nefes kesen bir bölüm ile seyirci karşısına çıkacak olan Diriliş Ertuğrul 79.bölümün özeti ve tüm detayları

GİRİŞ 11.03.2017 09:00 GÜNCELLEME 11.03.2017 09:18

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul son bölümüyle dün akşam seyirci karşısına çıktı. Yine izleyenleri şaşırdığı bir bölümü geride bırakan Diriliş Ertuğrul 79.bölüm özeti yayınlandı. Dizinin yayınlanan son bölümünün ardından Ertuğrul düşmanlarına karşı tek başına ve dimdik yoluna devam ediyor. Obanın kaderini belirleyecek hamleler yapan Ertuğrul'u ise zor günler bekliyor. Peki Diriliş Ertuğrul 79.bölümünde neler oldu? İşte yeni bölüm özeti ve tüm detayları

Diriliş Ertuğrul 79.bölümünü hemen izle

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 80.BÖLÜM FRAGMANI

diriliş-80-bölüm-fragmanı

Diriliş Ertuğrul 79.bölümünde neler oldu? 

Büyük Pazarlık Vasilius’un desteğiyle Aliyar ve Ural’a büyük tuzak kuran Batuhan, tam hedefine ulaşacakken Ertuğrul ve alplarının yetişmesiyle durum tersine dönmüştür. Fakat bu durum ağır sonuçlara neden olmuş ve Aliyar ağır yara almıştır. Aliyar’ın haberi Çavdar Obasında ve Kayı Obasında büyük üzüntüye neden olacaktır. Aliyar’ın yokluğunu fırsat bilen Ural, iki oba arasındaki birliği bozmaya yönelik eylemde bulunacaktır.Peki Ertuğrul ve Sadettin Köpek’in Ural’ın bu hareketine karşı tepkisi ne olacaktır? Aslıhan bağlı tutulduğu mağarada büyük tehlike içerisindedir. Onun yerini bilen Batuhan ve Bugay da ölmüştür. Peki Aslıhan mağaradan kurtulabilecek midir? Diğer yandan Bamsı kalede kavga çıkarmış bunun neticesinde zindana atılmıştır. Zindanda çok tehlikeli biri ile birlikte kalacaktır.Onun orada olduğunu bilen Haçaturyan ve Dumrul’un elinden bir şey gelmemektedir. Peki Bamsı zindandan nasıl kurtulacaktır? Zindandan çıktıktan sonra onu bekleyen büyük tehlike ne olacaktır?

Diriliş Ertuğrul Bamsi yani Nurettin Sönmez kimdir?

Bamsı Beyrek karakterini canlandıran Nurettin Sönmez İstanbul Üniversitesi Maden Mühendisliği Diyolog İletişim Oyunculuk Okulu ile Yeditepe Üniversitesi tiyatro bölümü üzerine eğitim gören bir kişi olarak adı geçmektedir. 1.85 boyunda ve 80 kilo ağırlığında olan Nurettin Sönmez Mavi Kelebekler, Akşam Güneşi, Kıvılcım Sevgili, Doktor, Osmanlı Kıyam ve Osmanlı'da Derin Devlet gibi yapımlarda sergilemiş olduğu birçok oyunculuk başarısıyla adından çokça söz ettirmiştir.

Diriliş Ertuğrul 78.bölümü reyitngde kaçıncı oldu?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Yaptıkları oyunlarla Ural’ı ölümden kurtaran Vasilius ve Sadettin Köpek kazandıklarını zannederken aslında Ertuğrul’un büyük oyununda kaybetmişlerdir. Ertuğrul zor olanı yapmış, evladına kıyan, alplarını öldürten Ural’ı sulh diyetiyle serbest bırakmıştır. Ertuğrul için zor olsa da, bu durum ileriye dönük planlarına ulaşabilmesinin yolunu açmıştır. Aliyar, bey olmuş, böylece iki obanın birliği temin edilmiştir. Aslıhan, Batuhan tarafından saldırıya uğramıştır. Evleneceği kadının kaçırıldığını duyan Emir Saadettin deliye dönmüştür. Vasilius’un gün geçtikçe artan duygusal yönelimlerine karşı kalede sıkışıp kalan Helena’nın akıbeti ne olacağı ise büyük merak konusu olmuştur. 

YORUMLAR 27
 • kemal 1 yıl önce Şikayet Et
  dizi 10 numara 5 yıldız da gecen haftaki gibi yapmaya devam ederlerse izleyicisi kalmaz
  Cevapla
 • Ferit İncel 1 yıl önce Şikayet Et
  Aliyar gerçekten öldümü acaba?
  Cevapla
 • ErtuğrulGazi 1 yıl önce Şikayet Et
  Üzgünüm
  Cevapla
 • fan 1 yıl önce Şikayet Et
  dizi 10 numara 5 yıldız da gecen haftaki gibi yapmaya devam ederlerse izleyicisi kalmaz
  Cevapla
 • bilal 1 yıl önce Şikayet Et
  protesto ediyorum.bundan sonra ertuğrulu izlemeyeceğim...
  Cevapla
 • Türk Mücahid 1 yıl önce Şikayet Et
  çokta tınn.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
CHP seçim başlamadan sonuçları açıkladı
Son dakika... Oy verme işlemi başladı