Fox TV yeniden kapatılacak mı? İşte şoke sözler...

Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev hakkında şok ifadeler kullanan Fox TV'ye Azerbaycan'da geçici bir yasak getirilmişti. Kanal sunucusu Murat Güloğlu da yine Aliyev ve eşini hedef alması üzerine Fox TV'nin kapatılmasını gündeme getirdi.

 • GİRİŞ08.03.2017 09:20
 • GÜNCELLEME08.03.2017 09:20
Fox TV yeniden kapatılacak mı? İşte şoke sözler...

Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev hakkında şok ifadeler kullanan Fox TV'ye Azerbaycan'da geçici bir yasak getirilmişti. Geçtiğimiz ay yaşanan bu gelişme üzerine Fox TV'den yeni bir yorum geldi. Kanalın hafta sonu sabah haberlerini sunan Murat Güloğlu, canlı yayında Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve eşi Mihriban Aliyeva ile ilgili hoş olmayan bir benzetme yaptı. 

Murat Güloğlu'nun sözlerini köşesine taşıyan Sabah Gazetesi Yazarı Yüksel Altuğ, kanalın yayının yeniden kesilebileceğini iddia etti. 

İŞTE O YAZI: 

Malum; Fatih Portakal, FOX Ana Haber'de Azerbaycan Devlet Başkanı Aliyev'in, baş yardımcılığa eşini getirmesini alaycı bir üslupla eleştirince kanalın Azerbaycan'daki yayını kesilmişti. Daha sonra kanalın yayınına tekrar başladığı söylendi. Son durum nedir bilmiyorum ama yeniden kesilme ihtimali çok yüksek. Zira sunucu Murat Güloğlu, 'FOX Hafta Sonu Çalar Saat'te cumartesi günü konuyu yeniden gündeme taşıdı ve dedi ki: "Düşünsenize, Başkan ile yardımcısı aynı yatakta... Tövbe ya Rabbim!" Haydi ayıkla şimdi pirincin taşını...

Yorumlar18

 • adige TR60 1 ay önce Şikayet Et
  Akıları neye işliyorsa dilleri onu söylüyor! Kişinin fikri neyse zikride o oluyor tabi...
  Cevapla
 • kim 1 ay önce Şikayet Et
  tr de niye yayın yapıyor ya bunlar bunalara izi nverken kim, o zaman başbakana kitap hediye eden murdoch kim?
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Recep 1 ay önce Şikayet Et
  Fox, ABD kanalı. Çok da şaşırmamak lazım.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Sabretmekzorundayım 1 ay önce Şikayet Et
  Bu adam ne bu ülkenin degerlerini taşıyor ne de umursuyor... Baksanıza içinin güzelligi(?)yüzüne davranışlarına ve sözlerine yansıyor....
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Murdock'un Biti 1 ay önce Şikayet Et
  Bunlar batılı ağababalarına sırtlarını dayayıp, herkese ağzına geleni söyleyen tipler.Yaptıklarına karşılık bir ceza aldıklarında da ifade özgürlüğü diye havlarlar.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun