Diriliş Ertuğrul 81.bölüm fragmanı! Şoke eden olay

TRT 1'in rekor kıran macera dolu dizisi Diriliş Ertuğrul 81.bölüm fragmanı izleyenlere buluştu. İşte yine herkesi şaşırtan bir bölüm ile gelecek olan Diriliş Ertuğrul 81.bölüm fragmanı ve tüm detayları

 • GİRİŞ21.03.2017 17:40
 • GÜNCELLEME21.03.2017 17:40
Diriliş "Ertuğrul" 81.bölüm fragmanı

Diriliş Ertuğrul son bölümü ile yine nefes keserken yeni bölüm tanıtımı büyük merak konusu oldu. TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul 81.bölüm fragmanı yayınlandı. Nefes kesen dizisinin son bölümünde oldukça ilginç dakikalar da yer aldı. Son bölümde Ertuğrul ve Saadettin Köpek birleşti. Aslıhan Ertuğrul’un alpları tarafından kurtarılarak Hanlı Pazar’a getirildi. Bu gelişmeler yaşanırken Diriliş Ertuğrul 81.bölümünde Vasilyus ve Ural'ın birleşmesi şaşırtmadı. Peki sevilen dizinin yeni bölümünde neler olacak? İşte fragmanı ve yeni bölümü ile ilgili tüm detaylar

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 81.BÖLÜM FRAGMANI

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 81.bölümü fragmanı yayınlandı. Sevilen dizi 22 Mart çarşamba günü TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşacak.

Diriliş Ertuğrul 81.bölümünde neler olacak? 

Baskın Üstüne Baskın Askerlerinin Aslıhan’ı getireceği rahatlığıyla mağrur halde Hanlı Pazar’a gelen Vasilius, tuzak kurduğunu sanırken büyük bir tuzağın içine düşmüş ve Ertuğrul Bey’in gazabına uğramıştır. Lakin kendini garantiye alan Vasilius, Bamsı’nın Teo’nun elinde olması sayesinde takas edilmek şartıyla kurtulmuştur. Teo ve adamları üç Türkmen beyini öldürtmüş, bunun karşılığında Ertuğrul, Karacahisar Kalesinde üç komutanın cesedini sallandırma emrini vermiştir.

Görev başarıyla tamamlanmıştır fakat Kutluca, Turgut, Samsa henüz kaleden çıkamamışlardır. Ertuğrul ve Aliyar’ın aklı da onlardadır. Peki Turgut, Kutluca ve Samsa bu büyük tehlikenin içinde kaleden kurtulabilecekler midir? Kalede komutanları sallandırılan Vasilius bu şok halinden sonra nasıl bir hamlede bulunacaktır? Onun hamlelerine Ertuğrul’un karşı hamlesi ne olacaktır?

diriliş-ertuğrul-81-bölümünde-neler-olacak

Diğer yandan Dündar, Acar Bey’in kızı Günyeli’ye gönlünü kaptırmış, bu durumu Halime’ye açmıştır. Fakat Halime, Günyeli’nin Acar Bey’in kızı olduğunu dolayısıyla bu sevdadan vazgeçmesini söylemiştir. Eğer durumu Ertuğrul Bey bilirse bu ilişkiye gönlü razı gelmeyecektir. Peki Dündar, yengesinin tavsiyesini mi dinleyecektir, yoksa her ne pahasına olursa olsun duygularının peşinden mi gidecektir?

Diriliş Ertuğrul son bölümünden öne çıkanlar

"Zafer, adını koyanındır... Ömrümüz yetişmezse namımız yetişecek... Pusatımız ulaşmazsa neslimiz ulaşacak..." 

"Soysuzlardan korkup döşeğe gireceğime, şerefimle mezara girerim!"

“Sizinle savaşanlara karşı Allah yolunda siz de savaşın. Ancak aşırı gitmeyin. Çünkü Allah aşırı gidenleri sevmez.” 

"Bugün indireceğimiz her yumruğun sesi bin sene sonra duyulacak! Var olsun töremiz, Hak olsun menzilimiz, Yardımcımız olsun Rabbimiz!"

"Türk'e pusu kurulmaz, Türk'ten intikam alınmaz, Türk'e ceza kesilmez! Bu topraklarda Ezan dinmeyecen, bayrak inmeyecektir. Tüm cihan bilecek ki, İlahı nizam her yere yayılacak.

diriliş-ertuğrul-81-bölüm

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar4

 • Abdullah 7 ay önce Şikayet Et
  İlk sezonda ki milli ve dini değer işlenişi, özellikle cihat eksenli teması ne oldu bilmiyorum birden duman oldu dizi de. İkinci sezonda resmen conan dizisine döndü, Üçüncü sezonda gene aynı. özellikle dini içerik çok zayıflatıldı. Birilerinin hoşuna gitmedi sanırım. yahu arada bir Allah'ın selamını verin, namaz kılın, oruç tutun. Bunlar dizide hiç yok. Varsa yoksa kılıç kalkan. Lütfen ilk sezonda ki diziye dönün artık ! Seyrediyor ve bizim paramla yapılıyorsa eleştirmek hakkımızdır.
  Cevapla
 • Ayyıldız 7 ay önce Şikayet Et
  Doğru ve gerçek bir tespit. Bu yüzden artık heyecan vermiyor. Önemsemiyorum eskisi kadar.
 • Erenfurkan 7 ay önce Şikayet Et
  Bu ve benzeri projelerin gençler üzerinde çok olumlu tesiri oluyor... İnşaallah devamı gelir... fakat yanılmıyorsam star tv de yayınlanan vatanım sensin adlı dizi çok sinsi mesajlar içeriyor.. hürriyet direniş vb. söylemler fetöcülere şifreli mesajlar gibi geliyor...
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • Arap 49 8 ay önce Şikayet Et
  Hak olsun menzilimiz, Yardımcımız olsun Rabbimiz
  Cevapla Toplam 23 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun