Hint dizilerinin adresi izle7.com!

Kanal 7' nin sevilen dizileri Yalancı Bahar, Benimsin, Sensiz Olmaz kaçırdığınız ya da merak ettiğiniz bölümleri artık izle7.com'dan izleyebilirsiniz.

 • GİRİŞ17.03.2017 08:56
 • GÜNCELLEME17.03.2017 11:49
Hint dizilerinin adresi izle7.com!

Kanal 7 ekranlarında esen Hint rüzgârı internette de devam ediyor. Yayınlandıkları dönemde izleyicileri ekrana bağlayan Yalancı Bahar (Madhubala), Benimsin (Beintehaa) ve Sensiz Olmaz (Rangrasiya) dizilerinin tüm bölümlerine artık www.izle7.com ’dan ulaşabilirsiniz.

Kanal 7, izleyicilerden gelen taleplere sessiz kalmadı ve tekrar yayınlanması istenen Yalancı Bahar - Mahubala dizisinin tüm bölümlerini izle7.com’da yayınlıyor. Başrollerini Vivian Dsena ve Drashti Dhami paylaştığı Yalancı Bahar’ı tekrar izleme keyfine erişmek isteyenleri izle7.com’dan güvenli bir şekilde bölümleri izleyebilecek. Bollywood Yıldızlarını bir araya getiren Yalancı Bahar dizisinin tüm bölümlerini izlemek için izle7.com’u ziyaret edin. http://www.izle7.com/kanal7/kategori/yalanci-bahar-madhubala Yalancı Bahar dizisi 1. bölümünden itibaren tüm bölümleri ile izle7.com’da.

Dünya genelinde beğeniyle izlenen Rangrasiya adlı Hint dizisinde genç bir köylü kızı olan Parvati (Sanaya Irani) ve Sınır Güvenlik Kuvvetleri Subayı olan Rudra (Ashihs Sharma) arasında yaşanan büyük aşkın hikâyesi anlatılmakta. Sanaya Irani ve Ashihs Sharma’nın başrollerini paylaştığı Sensiz Olmaz - Rangrasiya dizinin tüm bölümlerini de bu linkten http://www.izle7.com/kanal7/kategori/sensiz-olmaz-rangrasiya izleyebilirsiniz. Sensiz Olmaz dizisini izlemek için izle7.com’u ziyaret edin.

Zain ve Aaliya adlı iki kuzenin nefret ve tutku dolu aşk hikâyesinin anlatıldığı Benimsin - Beintehaa hayranlarına müjde! Benimsin-Beintehaa dizisinin tüm bölümleri tekrar izlemek isteyenler için izle7.com’da. Benimsin dizisini izlemek için tıklayın. http://www.izle7.com/kanal7/kategori/benimsin-beintehaa

 

Tüm Hint dizileri hayranları Yalancı Bahar, Sensiz Olmaz ve Benimsin dizilerini izlemek için www.izle7.com ’da buluşacak…

KAYNAKHABER7

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar6

 • M♥D♥ö 10 ay önce Şikayet Et
  Türk dizilerinden daha iyi olduğu açık ayrıca Hindistan'da müslüman hintlilerde var..!
  Cevapla
 • vahit 11 ay önce Şikayet Et
  bu dizileri kim izler hangi ruh haliyle izler neyin kafasıyla izler çok merak ediyorum
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • abdullah ünal 11 ay önce Şikayet Et
  sacma sapan diziler ....
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • raoc 11 ay önce Şikayet Et
  hintlileri sevmiyorum bir kere çok pisler, dinsizler.... milletimizde çabucak yozlaşmaya açık...
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • ırkçılık 11 ay önce Şikayet Et
  Irkçılık yapmayalım. Zamanında Hindistan müslüman bir ülkeydi. Daha pek çok müslüman hindli var.
  Toplam 4 beğeni
 • sude 11 ay önce Şikayet Et
  Turk dizilerinden daha edepli oldukları kesin
  Toplam 6 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat