Tatlı Bela 92.bölüm izle! Shlok ve Astayı bekleyen tehlike

Kanal 7'nin beğenilen Hint dizisi Tatlı Bela 92.bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümü yine izleyenleri şaşırtan Tatlı Bela 92.bölümü çok konuşulacak. İşte Tatlı Bela özeti ve tüm detayları

Tatlı Bela 92.bölüm izle! Shlok ve Astayı bekleyen tehlike
Tatlı Bela 92.bölüm izle! Shlok ve Astayı bekleyen tehlike
GİRİŞ 07.06.2017 08:50 GÜNCELLEME 07.06.2017 08:53

Astha ve Shlok'u bekleyen büyük tehlike. Kanal 7'nin sevilen dizisi Tatlı Bela 92.bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanı yayınlanan Tatlı Bela adeta nefes kesecek. Peki Tatlı Bela yeni bölümünde neler olacak? Altınların gümüş çıkmasının ardından Shlok nasıl bir adım atacak. İşte Tatlı Bela yeni bölüm tanıtımı ve özeti

TATLI BELA 92.BÖLÜM FRAGMANI

TATLI BELA YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Varad yeni dönemden oldukça memnundur Nirancanın işleri ona bırakması ve ona sarılması ile Shlokun yerini aldığını düşünmekte bu yüzden keyfi oldukça yerindedir Sojalla konuşarak Anjali ve Asthanın yokluğunu hatırlatmamasını evin düzenini güzel bir şekilde sürdürmesini ister.

Astha Chowskinin arabasını kullanarak yiyecek yaparak satma fikrini uygulamak istemektedir Shlok ise bu işi bilmedikleri biraz çekincelleri vardır Apsara ise Shlokla yakınlaşma derdine düşmüştür Shlokun onu terslemesi ile daha çok hırslanmasına neden olur.

Astha Sabah Kalkdığında yanında Shloku bulamaz dışarı çıktığında Shlokun kamyonu yıkadığını görünce çok mutlu olur yeni bir işe başlayacaklardır yemek yapıp satacaklardır Astha Anjali ile görüşmesinde artık yeni bir işi olduklarını söyler Anjali çiftimizin başarılı olması için dua eder.

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 92.bölümü 06 Haziran salı günü 22:00’da Kanal 7 ekranlarında.

YORUMLAR 5
 • NAZAR ve RABİA 10 ay önce Şikayet Et
  çok seviyoruz ❤
  Cevapla
 • isimsiz 10 ay önce Şikayet Et
  oooo muhteşem
  Cevapla
 • kardelen 10 ay önce Şikayet Et
  astaablaçokgüzelsiniz
  Cevapla
 • rahmet tosun 10 ay önce Şikayet Et
  şu hint dizilerinden kurtarın bizi allah aşkına
  Cevapla
 • abdullah 10 ay önce Şikayet Et
  Hint.dizileri muhteşem en azından türk dizileri gibi her dakika öpüşme sahnesi yok hint dizilerine devammmmmmm.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Kılıçdaroğlu: Vekil transferi ihanettir
Tek hamlede yapılacak! ‘Big bang’ taşınma