İsmail Küçükkaya'dan Arda Turan'a ağır sözler! Adam olamazsın...

Fox TV Çalar Saat programının sunucusu İsmail Küçükkaya, Arda Turan'a çıkıştı, "Ben sana futbolcu olamazsın, Barça'ya transfer olamazsın demedim, ben sana adam olamazsın dedim." ifadesini kullandı.

 • GİRİŞ07.06.2017 10:16
 • GÜNCELLEME07.06.2017 10:16
İsmail Küçükkaya'dan Arda Turan'a ağır sözler! Adam olamazsın...

Yılmaz Erdoğan'ın bir oyununu izlediğini söyleyen Küçükkaya, 'Çok ilginç bir şey oldu. Yılmaz Erdoğan, aramızda dünya çapında bir yıldızımız var. Barcelona'da oynayan Arda Turan dedi. Normal koşullarda bir toplum kendi yıldızına sevgi saygı besliyorsa orada alkış kopar. İnanın bana kimse alkışlamadı.' dedi.

"GAZETECİLERE SALDIRAN BİR ARDA TURAN..."

Sözlerinin devamında yıldız futbolcunun milli takım uçağında bir gazeteciye fiziki saldırıda bulunduğu yönündeki haberi hatırlatan Küçükkaya, 'Arda Turan hiç yakışıyor mu sana? Bir tarafta Tarkan gibi bir sanatçı olacaksın ve zeytinliklere sahip çıkacaksın. Bir taraftan da Arda Turan gibi gazetecilere saldıran bir Arda Turan olacaksın.' ifadesini kullandı.

"ADAM OLAMAZSIN"

Küçükkaya sözlerini şöyle tamamladı: Derler ya; ben sana futbolcu olamazsın, Barcelona'ya transfer olamazsın demedim; ben sana adam olamazsın dedim adam...

Yorumlar5

 • İBRAHİM 9 ay önce Şikayet Et
  önce sen adam yerine koy son sözü sen söyle
  Cevapla
 • fatih 9 ay önce Şikayet Et
  irfan gibi yakında seni de paket yapıp gönderirler. kendinizi bir şey sanıp ahkam kesmeyin fazla. kenara atılınca yüzüne bakabileceğiniz insanlar biriktirin.
  Cevapla
 • snc4x 9 ay önce Şikayet Et
  kendi çok adam da başkasına laf söylüyor...
  Cevapla
 • galatasaray 9 ay önce Şikayet Et
  siz adam olun önce abd israil uşakları
  Cevapla
 • uygurlu 9 ay önce Şikayet Et
  Kisi kendini aynada gorur. Arda enazindan vatanini satmiyor
  Cevapla
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat