Tatlı Bela 99.bölüm Kanal 7'den izle! Shlok babasını...

Kanal 7'nin sevilen dizisi Tatlı Bela 99.bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Yeni bölümüyle herkesi meraklandıran Tatlı Bela 99.bölüm özeti haberimizin detayında.

Tatlı Bela 99.bölüm Kanal 7'den izle! Shlok babasını...
Tatlı Bela 99.bölüm Kanal 7'den izle! Shlok babasını...
GİRİŞ 13.06.2017 09:55 GÜNCELLEME 13.06.2017 09:55

Bu akşam ekranlara gelecek olan Tatlı Bela 99.bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7'nin en sevilen Hint dizisi olan Tatlı Bela yeni bölümüyle herkesi şaşırtacak. Peki Tatlı Bela 99.bölümünde neler olacak? Shlok babasını bu sefer affedebilecek mi? Astha, Shlok'un yeni kararı içi ne diyecek. İşte Tatlı Bela yeni bölüm tanıtımı ve tüm detayları

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 99.bölümü 13 Haziran salı günü saat 22:00’da Kanal 7 ekranlarında.

TATLI BELA 99.BÖLÜM FRAGMANI

Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır.

Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır.

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
AK Parti listesinde sürpriz isimler!
Suikast için geldiler, ikisi de yakalandı!