Tatlı Bela 105.bölüm izle! Astha'nın gerçek kimliği...

Kanal 7'nin en heyecanlı dizisi olan Tatlı Bela 105.bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümü nefes kesen Tatlı Bela 105.bölümü büyük merak konusu oldu. İşte Tatlı Bela 105.bölüm özeti ve tüm detayları

 • GİRİŞ20.06.2017 09:00
 • GÜNCELLEME20.06.2017 09:05
Tatlı Bela 105.bölüm izle! Astha'nın gerçek kimliği...

Yeni bölümüyle yine herkesi şaşırtmayı planlayan Tatlı Bela 105.bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Kanal 7'nin sevilen dizisi Tatlı Bela 105.bölümünde neler olacak? Astha gizli belgelere ulaşabilecek mi? Shlok ve Astha'nın gerçek kimliği ortaya çıkacak mı? Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 105.bölümü 19 Haziran pazartesi günü saat 22:00’de Kanal 7 ekranlarında.

TATLI BELA 105.BÖLÜM İZLE

AŞK VE NEFRET BİR KEZ DAHA KARŞI KARŞIYA

Hint dizilerinin Türkiye’deki ekranı Kanal 7, yine çok konuşulacak bir Hint dizisini daha ekranlara taşıyor. Hindistan’ın iki ünlü yıldızı Avinash Sachdev ile Shrenu Parikh’i bir araya getiren ve Bir Garip Aşk dizisinin 2. Sezonu olarak da bilinen Ek Baar Phir adlı dizi Tatlı Bela adı ile Kanal 7’de.

Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır.

Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır.

Yorumlar2

 • ismim bu istee 1 hafta önce Şikayet Et
  Tamam'ı ama hızlı olun
  Cevapla
 • Ecrin Doğa kuş 1 hafta önce Şikayet Et
  Bu şeyi hiç beğenmedim ya siz beğendiğiniz mi yoksa beğenmedinmi mi söyleyin
  Cevapla
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat