Kanal 7 Tatlı Bela 127.bölüm son bölümü izle! Astha'nın doğum günü

Kanal 7'nin en beğenilen dizisi Tatlı Bela 127.bölümü yine nefes kesecek. Peki Tatlı Bela 127.bölümünde neler olacak? İşte son bölüm izleme sayfası ve tüm detayları

Kanal 7 Tatlı Bela 127.bölüm son bölümü izle! Astha'nın doğum günü
Kanal 7 Tatlı Bela 127.bölüm son bölümü izle! Astha'nın doğum günü
GİRİŞ 13.07.2017 13:20 GÜNCELLEME 13.07.2017 13:20

Son bölüm yine olay olan Tatlı Bela 127.bölümü büyük merak konusu oldu. Her bölümününde izleyiciyi farklı bir heyecana sürükleyen Tatlı Bela 127.bölümü yine nefes kesecek. Peki Tatlı Bela yeni bölümünde neler olacak? İndrajet'in Astha ile ilgili hain planı ne olacak? Astha Shlok'u hatırlayabilecek mi? Doğum gününü kiminle geçirecek? Shlok'un yeni hamlesi ne olacak? İşte Tatlı Bela 126.bölüm (Son bölüm) izleme sayfası ve tüm detayları..

TATLI BELA 127.BÖLÜM FRAGMANI

TATLI BELA 127.BÖLÜM 

Shlok doktora Asthanın nasıl iyileşeceğini sorar doktor bunun zaman alacağını bu nedenle sabretmesi gerektiğini şimdiki yaparak onu stres altına almaması gerektiğini aksi durumda beyin kanaması yaşabileceğini anlatır. Shlok çok sevdiği Asthadan onun için uzak durması gerektiğini fikrini bir türlü kabul edemiyordur.

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 127.bölümü 12 Temmuz çarşamba günü saat 20:45’de Kanal 7 ekranlarında.

TATLI BELA GENEL HİKAYESİ

Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır.

Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır.

YORUMLAR 2
  • eda 9 ay önce Şikayet Et
    muhteşem
    Cevapla
  • dilek aydemir 9 ay önce Şikayet Et
    shlok un dogum gununde yapti dansi begendim
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Dünyanın en büyük uçağı havalanıyor
İngiliz Guardian'dan Erdoğan'a alçak sözler