Mustafa Altıoklar'dan alçak açıklama

Yönetmen Mustafa Altıoklar, içindeki nefret ve kin duygusunu her fırsatta haince dile getirmeye devam ediyor. Altıoklar Twitter'dan mide bulandıran bir mesaj yayınladı.

Mustafa Altıoklar'dan alçak açıklama
Mustafa Altıoklar'dan alçak açıklama
GİRİŞ 15.07.2017 21:17 GÜNCELLEME 15.07.2017 21:19

15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde ''15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'' etkinliklerinin yapıldığı sırada yurt dışında ki hainlerin dışında bu durumu hazmedemeyen içimizdeki bazı zavallılar da içlerinde besledikleri kin ve nefreti kusmaya başladı. 

Bunlardan birisi de yönetmen Mustafa Altıoklar. Twitter hesabından küstah ve alçakca açıklama yapmaktan kendisini alıkoyamayan Altıoklar, Türk halkına iğrenç bir şekilde hakaret etti. 

Milyonların büyük bir coşku ile şehitlerimizi ve yazılan destanı unutturmamak ve anmak için sokaklara yollara döküldüğü bugünde Mustafa Altıoklar, attığı iğrenç mesajla büyük tepki gördü. 

İşte yönetmen Altıoklar'ın Twitter'dan yaptığı o çirkin açıklama;

YAZDIR
YORUMLAR 332
 • taner 11 ay önce Şikayet Et
  gerçekleri göremeyecek kadar zavallı.ne kullanıyon bizede söyle.
  Cevapla
 • vatandas 11 ay önce Şikayet Et
  yazik bu ulkenin vatandasi hala
  Cevapla
 • serdar 11 ay önce Şikayet Et
  zannediyoki ben almanyadıyım bana bişey yapamazlar oğlum etrafına duvarlarını örüyorsun bilmiyorsun almanyada pat diye ansızın karşına biri çıkacak ee sonra düşecen kafanı vurcan !!!!
  Cevapla
 • Hakkı Okur 11 ay önce Şikayet Et
  Yav bunlar konuşunca hemen bakın, kaçtıklarını anlarsınız. ağa babalarının yanına gidince bi yürekleniyorlar ki son örnek altı oklu mustafa.
  Cevapla
 • SAZAN 11 ay önce Şikayet Et
  Önce lafa bakarım laf mı diye. Sonra söyleyene bakarım adam mı diye. Bu zevat da adam olmadığına göre söyledikleri muteber değildir
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
24 Haziran Seçimi! İşte il il milletvekilleri
AK Parti hangi ilde yüzde kaç oy aldı?