Kanal D Meryem dizisi oyuncu kadrosu ve genel hikayesi

Sezonun iddialı yapımları arasına girmeye aday Meryem dizisi 2 Ağustos günü Kanal D ekranlarında olacak. Oyuncu kadrosunda kimler var? Konusu ve diğer detaylar…

Kanal D Meryem dizisi oyuncu kadrosu ve genel hikayesi
Kanal D Meryem dizisi oyuncu kadrosu ve genel hikayesi
GİRİŞ 28.07.2017 09:00 GÜNCELLEME 28.07.2017 11:08

2 Ağustos Çarşamba günü ilk bölümüyle seyirciyle buluşacak olan “Meryem” dizisi ilk fragmanın yayınlanmasıyla merakları daha da artırdı. Yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın üstlendiği dizi TMC yapım kalitesiyle ekranlara gelecek. Dizinin senaryosu Meryem Gültabak ve İlke Gürsoy’a emanet. Çoğunluğu yetenekli genç oyuncuların oluşturduğu oyuncu kadrosunda; Furkan Andıç, Cemal Toktaş, Ayça Ayşin Turan, Açelya Topaloğlu gibi isimler var.

Dizinin konusu ise özetle şu şekilde; Yağmurlu gecede bir kaza yaşanır ve bu kaza dört insanın hayatını değiştirecektir. Başrollerden biri Savaş bu kazada sevdiği kadını kaybeder. Kazayı hırsıyla her şeyi feda edebilecek olan Savcı Oktay yapmıştır. Ancak onu seven fedakar Meryem suçu üstlenecektir. İntikamla gözü dönen Savaş ve Meryem’in mücadelesi seyirciyi ekranlara kilitleyeceğe benziyor.

Meryem de bir Kore uyarlaması

Ekranların yeni dizisi Meryem de bir Kore uyarlaması olarak karşımıza çıkıyor. Meryem’in uyarlandığı dizi olan Secrets (Secret Love) Kore’de 13 bölüm oynamış ve Kore’de büyük ilgi görmüştür.

Oyuncular:

Furkan Andıç (Savaş),

 Ayça Ayşin Turan (Meryem),

Cemal Toktaş (Oktay),

 Açelya Topaloğlu (Derin),

Bestemsu Özdemir (Beliz),

 Uğur Çavuşoğlu (Yurdal),

 Serenay Aktaş (Burcu),

 Kenan Acar (Güçlü),

 Sema Öztürk (Tülin),

 Ayten Uncuoğlu (Nurten),

 Beste Kanar (Naz Sargun) ,

Uğur Demirpehlivan (Gülümser),

Necmi Yapıcı (Ertan Komser),

Gülden Avşaroğlu (Selma),

 Tekin Temel (Turan),

Efsane Odağ (Zeliş),

Yıldırım Beyazıt (Orhan),

Sonat Dursun (Rıza),

Aydan Kaya (Elif),

Mutlu Güney (Arif Akça)

Dizi karakterleri:

Savaş Sargun (Furkan Andıç)

Sargun ailesinin veliahdı olan Savaş, yaşanan kazada sevgilisi Sevinç’i ve beraberinde bebeklerini kaybetmiştir. Sakin ve mütevazı tavırlarıyla gördüğümüz Savaş daha sonra intikam için gözünü karartır.

Meryem Akça (Ayça Ayşin Turan)

Babası ve sevgilisi Oktay’dan başka kimsesi olmayan Meryem, babasının fırınında çalışan dürüst bir kızdır. Savcı Oktay’ın suçunu üstlenir ve büyük bir sırrın sahibi olur. Onu çok daha zor günler beklemektedir.

Oktay Şahin (Cemal Toktaş)

Para ve makam uğruna feda etmeyeceği şey olmayan Savcı Oktay karakteri yaptığı kazayı sevgilisi Meryem’in üstlenmesine ses çıkarmıyor ve kabulleniyor.

Derin Berker (Açelya Topaloğlu)

Savaş’ın çocukluk arkadaşı olan Derin, onu kaybetmemek için her türlü kötülüğü yapacak biri.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
İHA tespit etti, jetler vurdu
Gazze şehitlerini uğurluyor