Evlilik programında katılmıştı... Kapkaçtan yakalandı

TV ekranlarında yayınlanan evlenme programına katılan Mustafa B, kapkaçtan yakalandı. “Bir an önce evlenmem lazım” sözleriyle tanınan Mustafa B., Bağcılar’daki evinde gözaltına alındı.

Evlilik programında katılmıştı... Kapkaçtan yakalandı
Evlilik programında katılmıştı... Kapkaçtan yakalandı
GİRİŞ 11.08.2017 14:34 GÜNCELLEME 11.08.2017 14:34

İstanbul polisi, bir kadının telefonunu kapkaç yaparak akan bir şüpheliyi gözaltına aldı. O şüpheli bir televizyonda yayınlanan evlilik programında yer alan Mustafa B. çıktı. Kapkaç olayı, Başakşehir Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde meydana geldi. İddiaya göre cadde üzerinde yürüyen B.H.B. isimli kadının yanına bir kişi yaklaştı. Kadının elindeki telefonu kapkaç yapan şüpheli koşarak izini kaybettirdi. İstanbul Emniyeti’ne bağlı Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

BAĞCILAR’DAKİ EVİNDE GÖZALTINA ALINDI

Çevredeki güvenlik kamera görüntüleri incelenince o şüphelinin kimliği tespit edildi. Polisin kimliğini tespit ettiği şüphelinin 25 yaşındaki Mustafa B. olduğu öğrenildi. Şüphelinin daha önce özel bir kanalda yayınlanan bir evlilik programına katıldığı öğrenildi. “Bir an önce evlenmem lazım” sözleriyle gündeme gelen Mustafa B., Bağcılar’daki evinde gözaltına alındı. Yaşanan şüpheli Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
2 yeni Cumhurbaşkanlığı kararnamesi yayımlandı
Devlet Denetleme Kurulu'na çok kritik görevler