Ateşböceği 9.bölüm son bölümünü seyret! Beklenmedik ayrılık...

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Ateşböceği son bölümüyle nefes kesti. Yeni bölümü merakla beklenen Ateşböceği 9.bölüm bu akşam yayınlanacak? İşte yeni bölüm tüm detaylar

Ateşböceği 9.bölüm son bölümünü seyret! Beklenmedik ayrılık...
Ateşböceği 9.bölüm son bölümünü seyret! Beklenmedik ayrılık...
GİRİŞ 25.08.2017 09:20 GÜNCELLEME 25.08.2017 09:20

Yaz dizisi olarak seyirci karşısına çıkan ve iyi bir izlenme oranı yakalayan Ateşböceği son bölümüyle nefes kesti. Her bölümü farklı bir olaya sahne olan Star TV Ateşböceği 9.bölüm fragmanı ise en çok merak edilenler listesine girdi. Peki Ateşböceği 9.bölümünde neler oldu?  Teo’nun peşinden gittikleri yolculukta birbirlerini yakından tanıyan Aslı ve Barış için farklı bir döneme girildi. İşte Ateşböceği yeni bölüm detayları...

ATEŞBÖCEĞİ 9.BÖLÜMÜ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerinde başarılı oyuncular Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz’in olduğu Ateşböceği’nin yeni bölümü 24 Ağustos Perşembe günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında seyirciyle buluşacak.

ATEŞBÖCEĞİ 9.BÖLÜM FRAGMANI

Star TV ekranlarında olan Ateşböceği’nin 9.yeni bölüm 1 ve 2. fragmanı yayınlandı.

Ateşböceği 9.bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız

Ateşböceği 9.bölüm 2 fragmanı izlemek için tıklayınız

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yeni bir başlangıç mümkün mü? Gerçeklerle yüzleşmek Barış’ın arafta kalmasına neden olur Aslı her şeyden habersiz Barış’ı sıkıştığı araftan kurtarmaya çalışırken kendi korkularıyla da yüzleşmeye karar verir. Yaşananlar yeni başlangıçlara mı açılacak yoksa geri dönülmez pişmanlıklara mı neden olacaktır ?

Ateşböceği son bölümünü izlemek için tıklayınız

ateşböceği-9-bölüm-izle

Barış, Aslı’dan uzak kalabilecek mi?

Barış'ın, Aslı'yı kendinden korumak için verdiği karar hiç tahmin etmediği bir yıkıma neden olur. Okula olan inancını tamamen kaybeden Aslı'nın kararı, Barış'ı yeni bir sınavın içine sürükler. Barış, Aslı'nın bu kadar yanında olup ondan uzak durmayı başarmak zorundadır. 

ATEŞBÖCEĞİ SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Aslı'nın geçmişten gelen korkuları su yüzüne çıkmaya başlar. Barış Aslı'nın hayatına sızdıkça, Aslı'nın geçmişten gelen korkuları birer birer su yüzüne çıkmaya başlar. Teo'nun izini takip ederek çıktıkları yolculuk ise, hem kendilerini, hem de ilişkilerini sorgulamalarına neden olur. Bu yolculuğun sonu ise Barış için karanlık bir dönemin başlangıcı olacaktır.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
HDP'ye vatandaş tokadı
Telefonda söyledi: Harekete geçtik, vuracağız!