Ateşböceği 10.bölüm fragmanı (Star TV) Yüzünü bile görmek...

Son bölümüyle izleyenleri şaşırtan Ateşböceği 10.bölüm fragmanı Star TV'de yayınlandı mı? Bu hafta yine heyecanların dorukta olduğu Ateşböceği yeni bölüm fragmanı ise büyük merak konusu oldu.

Ateşböceği 10.bölüm fragmanı (Star TV) Yüzünü bile görmek...
Ateşböceği 10.bölüm fragmanı (Star TV) Yüzünü bile görmek...
GİRİŞ 25.08.2017 09:32 GÜNCELLEME 25.08.2017 09:32

Star TV ekranlarında her perşembe akşamı yayınlanan ve gerek konusuyla gerek oyuncularıyla herkesi heyecanlandıran Ateşböceği son bölümüyle nefes kesti. Barış'ın, Aslı'yı kendinden korumak için verdiği karar hiç tahmin etmediği bir yıkıma neden oldu. Ateşböceği 9.bölümün ardından izleyiciler internet üzerinden Ateşböceği 10.bölüm fragmanını aramaya başladı. Peki Ateşböceği dizisinin onuncu bölümünde neler olacak? İşte detaylar...

ATEŞBÖCEĞİ 10.BÖLÜMÜ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerinde başarılı oyuncular Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz’in olduğu Ateşböceği’nin yeni bölümü 29 Ağustos Perşembe günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında seyirciyle buluşacak.

ATEŞBÖCEĞİ 10.BÖLÜM FRAGMANI

Barış'ın, Aslı'yı kendinden korumak için verdiği karar hiç tahmin etmediği bir yıkıma neden oldu. Okula olan inancını tamamen kaybeden Aslı'nın kararı, Barış'ı yeni bir sınavın içine sürükledi. Sevilen dizi Ateşböceği 10.bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Star TV ekranlarında yeni bölü fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin detayında...

ATEŞBÖCEĞİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Barış, radikal kararlar alarak Aslı’yı kendisinden korumak için ondan uzak kalmaya çalıştı. Ancak Barış’ın alacağı karar ise iki tarafı da oldukça yıpratarak oldukça duygusal anlar yaşattı. Barış’ın kararı ise Aslı’yı derinden sarsarken ikilinin akıbeti ise merak konusu oldu.

Barış’ın zor bir süreçten geçtiğini gören Aslı ise ona destek olmaya çalışmaktadır. Ancak durum hiç de öyle olmayacaktır. Barış’ta kendi dünyasında Aslı’ya zarar vermemek için hem ondan uzak durmalı hem de her an yanında olmalıdır. İkilinin yaşadıkları ise bir başka olayları tetikleyebilmektedir. Barış’ın aldığı karar yıkımlara mı sebep olacaktır?

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
24 Haziran sonrası için Türkiye'de kaos planı!
Bu fotoğrafları bir gören bir kez daha bakıyor!