‘’İsimsizler’’ dizisi yeni sezonda yine zirvenin sahibi!

Kanal D’nin yoğun bir ilgiyle takip edilen dizisi İsimsizler, dün akşam yeni sezonu ile ekrana gelmesinin ardından yenilenen kadroyla birlikte iddialı bir giriş yaparak yüksek reyting oranları elde etti.

‘’İsimsizler’’ dizisi yeni sezonda yine zirvenin sahibi!
‘’İsimsizler’’ dizisi yeni sezonda yine zirvenin sahibi!
GİRİŞ 13.09.2017 10:36 GÜNCELLEME 13.09.2017 10:42

Geçen sezonda özel harekat konusuyla ekranlara taşınan İsimsizler dizisi, dün akşam yayınlanan ikinci sezon bölümü ile sezona iddialı bir başlangıç yaptı. Tüm kişilerde 5,24 reyting ve 16,24 izlenme payı, AB'de 5,92 reyting ve 17,82 izlenme payı ve ABC1’de ise 5,60 reyting 16,96 izlenme payı ile tüm programlar arasında birinci olarak birinciliği kimseye kaptırmadı.

İSİMSİZLER DİZİSİNİN YENİ SEZONUNDA NELER YAŞANDI?

İlk sezonda vatanları için isimlerinden vazgeçen kahramanlar bu kez geçmişlerinden de vazgeçtiler. Şanlı Türk bayrağına el basarak yemin eden İsimsizler, şimdi büyük düşmanlarına karşı bir aradalar.

Geçen sezonun özel harekat konulu dizisi İsimsizler'in ikinci sezonu dün akşam başladı. Yenilenen kadro reytinglere iyi bir giriş yaptı.

Kadrosunu yeni oyuncularla değiştiren İsimsizler dizisinin yeni bölümlerinde hikaye İstanbul’a taşındı. Helikopter kazasından sonra yaşadıklarını hatırlayamayan Fatih Keskin, gözlerini İstanbul’da açtı.

isimsizler

İSİMSİZLER DİZİSİNİN OYUNCU KADROSUNA ''HANDE SORAL'' EKLENDİ!

İsimsizler'in ikinci sezonunda Hande Soral da rol almaya başladı. Genç oyuncu, Handan karakterini canlandıracak. Babasını kaybeden bir kadın olan Handan, intikam almak için uğraşan bir rol ile izleyici karşısına çıkacak.

HANDE SORAL

#Vatanİçin ETİKETİ İLE SOSYAL MEDYADA YER ALDI!

#Vatanİçin etiketi ile sosyal medyada yer alan İsimsizler, yayına başladığı andan itibaren uzun süre gündemde kaldı.

İSİMSİZLER DİZİSİ YENİ SEZON FRAGMANI!

YORUMLAR 1
  • Mete TÜRK 8 ay önce Şikayet Et
    Çok güzel ve çok kaliteli bir diziyi yeni sezonda nasıl berbat bir hala getirmişler hala inanamadım.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Oy kullanırken bunlara dikkat!
Erdoğan: Erbakan hoca mezardan çıkıp gelse...