Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80.bölüm fragmanı! Meryem'in hamlesi

ATV ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz aksiyon dolu son bölümüyle seyirciyi ekrana kilitledi. Soluksuz izlenen Eşkıya 79.bölüme komplo sonucu hapse giren Hızır'dan sonra idareyi ele alan kadınlar damga vurdu. Peki, heyecan dolu Eşkıya Dünyay Hükümdar Olmaz 79.bölümün ardından yeni bölü fragmanı geldi mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80.bölüm fragmanı! Meryem'in hamlesi
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80.bölüm fragmanı! Meryem'in hamlesi
GİRİŞ 14.11.2017 16:27 GÜNCELLEME 14.11.2017 16:27

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümüyle ekrana damga vurdu. Her bölümüyle seyircisini ekrana kilitleyen Eşkıya son bölümde; Hızır bir komplo sonucu hapse girdi ve aile üyelerinin dört bir yana dağılmasıyla da idare kadınlara kaldı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm final sahnesine ise, Meryem'in masayı dağıtması damga vurdu. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gelecek bölümde neler olacak? 'Adalet yerini bulacak' diyen Hızır, aklanabilecek mi? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79.bölümün ardından, merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80.bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik ve Tarık Ünlüoğlu gibi oyuncuların paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80.bölüm 14 Kasım Salı günü saat 20.00'de ATV ekranlarında olacak...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79.bölüm izlemek için tıkla!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler oldu?

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 79.bölüm

Hızır Çakırbeyli, kurulan komplolar sonucunda tuzağa düşer ve kendini cezaevi kapısının önünde bulur. Herkes ya namlunun ucunda ya da cezaevi yolundayken henüz yakalanmayan Alparslan ve İlyas av olmadan düşmanlarını avlamanın peşindedirler. Mürsel'e ulaşıp daha fazla canın yanmasını önlemek için girişecekleri zor bir görev onları bekliyordur. Diğer bir zor görev ise her daim ailesini toparlamayı kendine vazife bilen Meryem'e düşer. Bu kez yapacakları Çakırbeyli hanesini ayakta tutmaya çalışmakla sınırlı kalmaz. Ailesine yöneltilen tehditlere daha fazla göz yummayacak, olanlara bir nokta koymak için büyük bir oyun kuracaktır. Dört bir yandan kötü haberler gelmeye devam ederken Ceylan da boş duramaz. Kadınların kontrolü ele aldığı günler tahmin edilenden daha hareketli geçecektir.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Kral Selman'dan Kaşıkçı ailesine ilginç telefon!
Milyonları ilgilendiriyor! 3 yıl zorunlu olabilir