Canlı yayında gözaltına alındı! Olaylar olaylar...

14 yaşındaki Nazmiye D.'yi, 15 gün boyunca alıkoyan Gülbeyaz K., Kaybolan Çiçekler programının canlı yayını sırasında gözaltına alındı.

GİRİŞ 27.11.2017 15:38 GÜNCELLEME 27.11.2017 17:29
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

14 yaşındaki Nazmiye D. 20 gün önce annesi İzmir'de Semra ile bir tartışma yaşadı. Tartışmanın ardından bir yakını, Gülbeyaz'ın torunu 'Fırat sana bakar' diye kandırdı. Bu sırada Nazmiye'nin annesi Semra Hanım, Fox'ta hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan İnci Ertuğrul'un sunduğu Kaybolan Çiçekler programına başvurdu. Kızının kandırılıp kaçırıldığını söyleyen anne Semra, kızı Nazmiye'nin Gülbeyaz ve torunu Fırat tarafından alıkonulduğunu canlı yayında söyledi.

TEHDİT EDİLDİ, İŞKENCE GÖRDÜ

Kaybolan Çiçekler'in ısrarlı takibi sonucu Nazmiye 23 Kasım Perşembe günü canlı yayında bulundu. Nazmiye, bulunduğu gün canlı yayında annesi Semra'dan nefret ettiğini ve ondan uzaklaşmak için kaçtığını iddia etti.Ancak canlı yayın sonrası Uzman Psikolog Hasan Ersin ile görüşen Nazmiye, Gülbeyaz ve Fırat'ın tehditleri sonucu böyle konuştuğunu söyledi.'SAKIN CANLI YAYINDA BİR ŞEY SÖYLEME'

Uzman psikoloğun gözetiminde konuşan Nazmiye, 19 yaşındaki Fırat tarafından verilen ilaçlarla uyutulup tacize uğradığını, işkence gördüğünü" anlattı. 4 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan kanun kaçağı Fırat'ın babaannesi Gülbeyaz ise, Nazmiye'yi; "Sakın canlı yayında bir şey söyleme. Annen Semra'yı suçla. Yoksa seni öldürürüz" diye tehdit etti.

CANLI YAYINDA GÖZALTINA ALINDI

15 gün alıkonulan Nazmiye, tüm bu işkenceleri bugün (Pazartesi) Kaybolan Çiçekler programında canlı yayında anlattı. Bu ifadeleri suç duyurusu kabul eden İstanbul Emniyetine bağlı ekipler canlı yayında Gülbeyaz K.'yı gözaltına aldı.

Gülbeyaz K. 15 yaş altında genç bir kızı rızası dışında alıkoymak,. cinsel istismara göz yummak suçlarından gözaltına alındı.

YAZDIR
YORUMLAR 5
 • AciGercek 1 yıl önce Şikayet Et
  Gelecek hafta beraatine karar verilmistir. TAK!
  Cevapla
 • Bozkurt 1 yıl önce Şikayet Et
  Ya Hep yakiniyoruz cezalar caydirici degildiye. Bunu hukumete ve sectigimiz milletvekillerine anlatmamiz lazim. Adalet icinyuruyenler neredeler.
  Cevapla
 • Biri 1 yıl önce Şikayet Et
  Ayağım çukurda demiyor, Allah ıslah etsin. Allah'tan korkmaz, kuldan utanmaz insanlardan hepimizi korusun Rabbim.
  Cevapla
 • vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Ceza kanunlarının değiştirilmesi gerekir.Şu an ki Türkiye'nin en büyük sorunu bu.Suç var ceza yok.Sonuçta caydırıcılık olmuyor.
  Cevapla
 • abdullah 1 yıl önce Şikayet Et
  caydırıcı ceza yok kim kime ne yapsa artık
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Kadın futbolcudan Erdoğan'a Fenerbahçe sorusu
Erdoğan: Harekatı yapmasaydık orayı tamamen işgal edeceklerdi