Adı Zehra dizisi ne zaman başlıyor? Oyuncu kadrosu

Adı Zehra dizisi Fox TV ekranlarında seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. İddialı konu ve oyuncu kadrosuyla merakla beklenen Adı Zehra dizisi ne zaman başlıyor? İşte, Fox TV'nin yeni üyesi Adı Zehra oyuncu kadrosu ve genel hikayesi...

  • GİRİŞ08.01.2018 16:12
  • GÜNCELLEME08.01.2018 16:12
Adı Zehra dizisi ne zaman başlıyor? Oyuncu kadrosu

Fox TV yeni sezona bir dizi daha kazandırmaya hazırlanıyor. Başrollerini Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy, Hatice Aslan ve İnanç Konukçu gibi isimlerin paylaştığı Adı Zehra dizisi ne zaman başlıyor? Oyuncu kadrosu kadar hikayesi ile de seyirciyi etkilemeye hazırlanan Adı Zehra dizisi önümüzdeki günlerde Fox TV ekranlarında olacak. İşte, Adı Zehra dizisi ilk tanıtımı...

Adı Zehra dizisi ilk bölüm tanıtımı yayınlandı!

Adı Zehra dizisi ne zaman başlıyor?

Çekimleri hem Almanya, hem Amerika’da başlayan ve başrollerini Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy, Hatice Aslan ile İnanç Konukçu’nun paylaştığı yeni dizi için şimdiden nefesler tutuldu. Yapımcılığını NTC Medya/Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Taner Akvardar’ın oturduğu ve senaryosu Bekir Baran Sıtkı, Murat Emir Eren ve Rana Mamatlıoğlu tarafından kaleme alınan dizide, güzel oyuncu Seda Güven ve başarısıyla adından sıkça söz ettiren Emre Kıvılcım da rol alacak. 

Tutucu bir Türk ailesinin kızı olan Zehra’nın hayatını konu alan “Adı: Zehra” dizisinde Seda Güven “Ceren”, Emre Kıvılcım ise “Genco” karakteriyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Adı Zehra dizisinin yayın tarihine ilişkin net bir bilgi verilmezken, açıklandığı takdirde haberimizin detayında yer alacaktır.

Adı Zehra genel hikayesi şu şekilde;

Frankfurt’da tutucu bir Türk ailesinin kızı olarak dünyaya gelen, 22 yaşındaki Zehra’nın, Almanya’daki yoksul ve bağnaz ailesinin evinde başlayıp, İstanbullu zengin bir ailenin sırlarla ve korkunç bir suçla gölgelenmiş konağında devam eden inanılmaz öyküsünü konu almaktadır.

Adı Zehra dizisi oyuncu kadrosu:

ZEYNEP ÇAMCI

HATİCE ASLAN

ALİCAN YÜCESOY

İNANÇ KONUKÇU

SEDA GÜVEN

EMRE KIVILCIM

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Bu habere ilk yorum yapan sen ol

Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat