Söz 29.bölümde neler oldu? Söz son bölüm Star TV'de

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Söz 28.bölümde, babasının baş düşmanı olduğunu öğrenen Yavuz'un yaşadığı ihanete bir yenisi daha eklenecektir. Bunun üzerine bir de canından bir parçayı feda etmek üzeredir. İşte, Söz 28.bölümün hemen ardından yayınlanan, Söz 29.bölüm ilk fragmanı...

  • GİRİŞ16.01.2018 08:46
  • GÜNCELLEME16.01.2018 09:36
Söz 29.bölümde neler oldu? Söz son bölüm Star TV'de

Söz 28.bölümüyle yine nefes kesti. Söz son bölümde; babasının geçmişiyle sarsılan Yavuz, bir büyük yıkımla daha karşı karşıyadır. Canını feda ettiği gün çıkarmaya and içtiği üniforması elinden alınacaktır. Diğer bir yandan babasının geçmişini araştırmak için kolları sıvar ve Bahar'la birlikte hayati bir mücadelenin içine girer. Duygu dolu son bölümüyle seyirciyi ekrana kilitleyen Söz 28.bölümün ardından ise, Söz 29.yeni bölümden bir ön izleme yayınlandı. Er ile duygu yüklü bir konuşma yapan Yavuz'un akıbeti seyirciyi merakla ekrana kilitledi. Peki, Söz son bölümün ardından, Söz 29.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz 29.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz 29.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat, Serhat Kılıç ve Mehmet Özgür gibi isimlerin rol aldığı Söz 29.bölümü ile 15 Ocak Pazartesi saat 20.00'de Star TV ekranlarında olacak...

Söz son bölümde neler oldu?

Agah’ın babası olduğunu öğrenen Yavuz yaşadığı şoku atlatamadan, bu gerçeğin onu görevinden uzaklaştırılmasına sebep olduğunu öğrenir. Yavuz artık ancak şehit olduğunda üzerinden çıkaracağını düşündüğü üniformasından uzak kalmıştır. 

Hava operasyonuyla büyük bir bozguna uğrayan Çolak, Yabancı Büyükelçi’nin gayretleriyle uzun menzilli füzeleri eline geçirmek üzeredir. 

Yavuz ve Bahar, Agah’la ilgili sırları ortaya çıkarmak için İstanbul’a geldiklerinde, Yabancı Büyükelçi’nin takibinden kurtulmak için hayati bir mücadeleye gireceklerdir. Tim ise Çolak’ın yarattığı tehdidi yok etmek için bir arkadaşlarını feda etmek zorunda kalacaktır.

Söz 29.bölüm tamamı izlemek için;

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar1

  • Aylin saritas 1 hafta önce Şikayet Et
    Yavuzun hayraniyim onu cok seviyorummmmm
    Cevapla
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat