Show TV Yuvamdaki Düşman dizisi bitiyor mu? Final kararı...

Show TV ekranlarında yeni başlayan Nebahat Çehre, Aslı Tandoğan, Pamir Pekin, Ece Çeşmioğlu ve Pelin Karahan gibi isimlerin yer aldığı Yuvamdaki Düşman dizisi final mi yapıyor? Henüz iki bölüm yayınlanan Yuvamdaki Düşman dizisi final kararı aldı mı? İşte detaylar...

  • GİRİŞ09.02.2018 09:18
  • GÜNCELLEME09.02.2018 09:18
Show TV Yuvamdaki Düşman dizisi bitiyor mu? Final kararı...

Geçtiğimiz günlerde başlarda fırtına gibi başlayan ama yavaş yavaş düşüşe geçen ve senaryosu kilitlenen Kalp Atışı'nın bileti kesilmiş ve beklenen final kararı alınmıştı. Show yeni bir final kararı almanın eşiğinde olabilir ve dizi bizlere elveda diyebilir.

YUVAMDAKİ DÜŞMAN FİNAL Mİ YAPACAK?

 

 

Show TV ekranlarının yeni dizisi Yuvamdaki Düşman ne yazık ki yayın hayatına iyi başlayamadı. Çünkü bildiğiniz üzere perşembe akşamları televizyon ekranlarında rekabet çok yüksek.

Özellikle Trt 1’in Kut-ul Amare dizisinin başlaması ile perşembe akşamları Vatanım Sensin, Kanatsız Kuşlar, Siyah İnci ve Bizim Hikaye dizilerinin de varlığı ile oldukça zorlu bir akşam. Siyah İnci bitti bitmesine ama şuan Kut'ul Amare ve Vatanım Sensin ile başa çıkmak oldukça zor.

Yuvamdaki Düşman dizisi çoğunlukla Siyah İnci dizisinin izleyicisini çaldı zira Yuvamdaki Düşman dizisinin başlaması ile Siyah İnci dizisinin reytingleri de 5’ten 4’e düştü ve kritik seviyeye gelmişti. Dizinin final olup olmayacağı önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Bu habere ilk yorum yapan sen ol

Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat