Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 91.bölümde neler oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde; Meryem ve Ömer'i korumak için canını ortaya koyan Hurşit'in durumu ağırdır. Öte yandan Hızır, artık masadakilerle uzlaşma fikrinden çok uzaktır. Peki, nefes kesen EDHO 90.son bölümün ardından, merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 91.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 91.bölümde neler oldu?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 91.bölümde neler oldu?
GİRİŞ 21.02.2018 09:18 GÜNCELLEME 21.02.2018 09:21

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90.bölümde; Ömer'i hapishaneden çıkaran Meryem ve ailesi beklenmedik bir olayla sarsılır. Ömer ve Meryem'i canı pahasına koruyan Hurşit vurulmuş ve onları evine getirene kadar tek bir kelime etmemiştir. Diğer yandan Hızır Hurşit'ten gelecek iyi haberi beklerken, başı yine masadakilerle kalabalıktır. Pudra Hakkı'yı kullanarak emellerini gerçekleştirmeye çalışan Ekrem, Ünal kanalı ile uzlaşma sağlamak isterken; Hızır bunu asla kabul etmeyecektir. Hızır'ı ikna etmek için elinden geleni yapan Ünal'ın bu çabası, Hızır'ın servete yapacağı sürpriz ile suya düşecektir. Peki, her bölümü ile seyircisini ekrana kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90.son bölümün ardından, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 91.bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, EDHO 90.son bölüm detayları...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 91.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 91.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik ve Tarık Ünlüoğlu gibi isimlerin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 91.bölüm 20 Şubat Salı akşamı saat 20.00'de ATV ekranlarında olacak. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90.bölüm izlemek için tıklayınız

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler oldu?

Hızır, Hakkı'nın muhasebecisini alarak ailesinin tehlikeye girmesine neden olmuştur. Meryem ve Ömer'i canı pahasına koruyan Hurşit'in durumu ağırdır. Hastaneden gelecek iyi haberi bekleyen Hızır, diğer taraftan ona rest çeken Şahin Ağa'nın başına buyruk hareket edip kendini tehlikeye atmasından korkmaktadır. Girişeceği savaşta Yaşar ile birlikte hareket etmeyi planlayan Şahin Ağa'yı kararından döndürmek mümkün olmayacaktır. Ekrem, Ünal ile yaptığı toplantıda uzlaşmaya gitmek gerektiğini yineleyerek, Hakkı üzerinden çevirdiği oyununa devam eder. Ünal, Hızır'ı büyük planlarının ortaya çıkmaması için ikna etmek zorundadır. Hızır'ın Servet'e hazırlattığı bomba ise beklenen uzlaşmanın zor olacağının kanıtıdır.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Türkiye’nin en pahalı yolu hizmete giriyor
ABD'den S-400 göndermesi: Seyirci kalmayız...