Söz 35.bölüm fragmanı! Çaylak şehit mi oluyor?

Star TV ekranlarının soluksuz izlenen dizisi Söz 34.bölümü ile yine fırtına gibi esti. Söz son bölümde; kaçırılan Nazlı'nın hayatı tehlike altındadır. Öte yandan ağır yaralanan Çaylak, Keşanlı'nın kollarında şehadete çok yakındır. Peki, Söz nefes kesen son bölümün ardından, Söz 35.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz 35.bölüm fragmanı! Çaylak şehit mi oluyor?
Söz 35.bölüm fragmanı! Çaylak şehit mi oluyor?
GİRİŞ 26.02.2018 17:43 GÜNCELLEME 26.02.2018 17:43

Söz son bölümde; içten ve dıştan her türlü hainliği yapmaya hazır düşmanların taarruzları altındayken, Agah'ın planı bütün dengeleri alt üst edecektir. Nazlı, Derman'ı teşhis eder ve hiç beklemediği bir anda kaçırılır. Sevdiği kız için canını dişine takan Karabatak ve Tim zamanında yetişmezse Nazlı'nın hayatı için çok geç olacaktır. Öte yandan babasına kavuşan Yavuz'un geçmişine dair bir muamma kafasını durmadan kurcalar. Annesinin katiline dair bir bilgi alan Yavuz'a bu gerçeği babası açıklayacaktır. Beklemedikleri bir anda saldırı altında kalan Çaylak ve Keşanlı adeta kapana kısılırlar. Harabede sıkışıp kalan Keşanlı ve Çaylak'ın yardım çığlıklarını duyacak kimse yoktur. Şehadete çok yakın olan Çaylak, Keşanlı'nın çabaları ile kurtulabilecek mi? Peki, Söz 35.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Söz son bölümün hemen ardından gelen, Söz 35. bölüm ön izleme...

Söz 35.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

Söz 35.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat, Serhat Kılıç ve Mehmet Özgür gibi isimlerin rol aldığı Söz 35.bölümü ile 26 Şubat Pazartesi saat 20.00'de Star TV ekranlarında olacak...

Söz 34.bölüm izlemek için tıklayınız

söz son bölüm

Söz son bölümde neler oldu?

Dört bir yanı teröristler tarafından sarılan Tim köşeye sıkışmıştır. Amansız bir mücadelenin tam ortasındayken Agah'ın sürpriz planı bütün dengeleri değiştirir. Derman'ın emriyle adamları hemen harekete geçer. Derman'ın adamını teşhis eden Nazlı, hain bir tuzakla kaçırılır. Tim hemen harekete geçer. Karabatak yaralı olmasına rağmen canını dişine takıp Nazlı'yı bulmak için yemin eder. Zamana karşı kıyasıya bir yarış başlar. Eğer Tim zamanında yetişemezse Nazlı'nın hayatı sona erecektir.

Bu sırada Yavuz da annesinin katiliyle ilgili babasından şok edici bir bilgi öğrenir. Keşif ekibine katılan Keşanlı ve Çaylak ise beklemedikleri bir saldırıyla karşı karşıya kalırlar. Çatlak ağır yaralanır. Üstelik bir harabede sıkışırlar ve yardım çağrılarını kimse duyamaz. Çaylak, Keşanlı'nın kollarında şehit olmak üzeredir.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Jetlerimiz vurdu! Çok sayıda terörist öldürüldü
10 yaşındaki çocuğun gözü önünde vuruldu