Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92.bölümde neler olduı! EDHO son bölüm ATV

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde yine heyecan doruktaydı. Hızır'ın Pudra Hakkı ile mücadelesi sürerken, son bölüm finalinde Ceylan'a söylediği sözler şok etkisi yaratacaktır. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 91.bölümün ardından, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

GİRİŞ 28.02.2018 09:14 GÜNCELLEME 28.02.2018 09:14

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 91.son bölümde ölüm kol geziyor. Pudra Hakkı'nın mekanına bomba koymak üzere yola çıkan Çakırbeyliler karşılaştıkları sürprizle şok olurlar. Öte yandan Hızır'ın dostlarının ölümüne razı gelmesini isteyen Hakkı, Ünal'ın da tabiriyle masadakileri birbirine katar ve elini kana bulamadan masa üyelerini öldürtür. Hızır düşmanı ile uzlaşmaya asla yanaşmayacaktır. Pudra Hakkı ise hiç beklemediği bir anda gelen hamle ile karşı karşıya kalacaktır. Peki, nefes kesen son bölümü ile seyirciyi yine ekrana kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92.bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92.bölüm fragmanı

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik ve Tarık Ünlüoğlu gibi isimlerin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92.bölüm 27 Şubat Salı akşamı saat 20.00'de ATV ekranlarında olacak. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 91.bölüm izlemek için tıklayınız

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler oldu?

Zehir taciri Pudra Hakkı'nın mekanına bomba koymak üzere yola çıkan Çakırbeyliler, gittikleri yerde Şahin Ağa'nın sürpriziyle karşılaşmışlardır. Servet'in patlaması engellenemez bombasıyla mekanda sıkışıp kalan İlyas, Alparslan ve dostlarının oradan kurtulması için bir mucizeye ihtiyaç vardır. Davut'un, devleti uğruna kendini yok etmesiyle başlayan büyük planının bir parçası olmaya razı gelen Hızır, düşmanıyla uzlaşmaya yanaşmaz. Hızır'ın, dostlarının ölümüne göz yummasını bekleyen Hakkı ise hiç beklemediği bir hamle ile karşı karşıya kalacaktır.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Tesadüfen bulundu! Değeri belirlenemedi
Bakanlıkların amblem ve logoları yenilendi