Diriliş Ertuğrul 108.bölüm 1. fragmanı! Ertuğrul bey tutuklanıyor...

Bu hafta izleyenleri ekranlara kilitleyecek olan Diriliş Ertuğrul 108.bölüm fragmanı TRT 1 tarafından yayınlandı. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde neler olacak? Ertuğrul bey tutuklanacak mı? İşte tüm detaylar...

Diriliş Ertuğrul 108.bölüm 1. fragmanı! Ertuğrul bey tutuklanıyor...
Diriliş Ertuğrul 108.bölüm 1. fragmanı! Ertuğrul bey tutuklanıyor...
GİRİŞ 27.02.2018 10:29 GÜNCELLEME 27.02.2018 10:29
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

TRT 1'in izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul 108.bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümüyle herkesi şaşırtmayı başaran Diriliş Ertuğrul yeni bölümü büyük merak konusu oldu. Peki Diriliş Ertuğrul 108.bölümünde neler olacak? Sultanın buyruğu ile Ertuğrul Bey'i tevkif etmeye gelen Aziz ne ile karşılaşacak? "Yanlış yapmaktasınız biz bunu hak edecek hiçbir şey yapmadık diyen" Ertuğrul bey tutuklanacak mı? İşte yeni bölümüyle ilgili tüm merak edilenleri.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 108.BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

 

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç paylaştığı sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 108.bölümü 28 Şubat çarşamba günü TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşacak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 108.BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK? TAHMİNLER

Göktuğ'un ölümünün ardından Sadettin Köpek yine hain planlar içine girer. Ertuğrul Bey'in bir Selçuklu askerini öldürdüğünü güvercinle sultana bildirir.

Yani Sadettin Köpek, Ertuğrul Bey'i devlete ihanet etmiş birisi olarak gösterir. Bu sayede makamına geri dönecektir.

Ertuğrul Bey uç beyliğinden atılabilir. Sultanın buyruğu ile Ertuğrul Bey'i tevkif etmeye gelen Aziz ne ile karşılaşacak? "Yanlış yapmaktasınız biz bunu hak edecek hiçbir şey yapmadık diyen" Ertuğrul bey tutuklanacak mı? Yeni bölümün yayınlanmasıyla birlikte tüm merak edilen sorular cevap bulacak.

YORUMLAR 1
  • şeker 9 ay önce Şikayet Et
    #Dirliş
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Liste belli oldu! Hangi ülke ne kadar borçlu?
Bakanlıkların amblem ve logoları yenilendi