Show TV'de 'Bugün Ne Giysem?' yarışması

Show TV ekranlarının yeni moda yarışması “Bugün Ne Giysem?” çok yakında başlıyor.

 • GİRİŞ29.03.2011 14:30
 • GÜNCELLEME29.03.2011 14:30
Show TV'de 'Bugün Ne Giysem?' yarışması

Moda’nın duayenleri yeni yarışma programı “Bugün Ne Giysem?” isimli yarışma programında biraraya geliyor. Ön elemelerle başlayacak olan ‘Bugün Ne Giysem?’ yarışma programına kendine güvenen, şık olduğunu düşünen, moda konusunda bilgisi olan olmayan herkes katılabilecek.

Yarışmada jürisi görevini Moda Tasarımcısı İvana Sert, Modacı Nur Yerlitaş, Kareograf Uğurkan Erez ve Moda Tasarımcısı Hakan Akkaya yapacak. Elemelere katılan yarışmacıların kıyafet uyumlarını, zevklerini ve seçimlerini değerlendirerek yarı finale kalıp kalmayacaklarını belirleyecek olan jüri üyeleri, yarışmacılara hem modayı hem de zerafeti öğretecek. Yapılan elemelerde modacıların çoğunluğundan geçer oy alan yarışmacılar yarı finale kalabilecek.

YARI FİNAL İÇİN KAMPA ALINACAKLAR

Yarışmacılar, ön elemede jürinin karşısına çıkacakları kıyafetleri istedikleri bir moda evi, modacı, pazar veya herhangi bir mağazadan kendileri seçebilecekler. Ön elemlerin ardından, seçilen yarı finalistler, kendilerine verilecek tarihte yarı final hazırlıkları için kampa alınacaklar. Kamp süresince koreograf tarafından yürüyüş, duruş, kıyafet seçimi, saç-makyaj desteğini alacak adaylar yeni bir elemeden geçecek ve başarılı bulunanlar yarı final gecesinde yeniden podyuma çıkacaklar.

YARIŞMANIN ÖDÜLÜ 100 BİN TL

SMS oylamasına göre yarı finalde ilk 12’ye giren adaylar için artık final yolu açılmış olacak. 12 finalist ünlü modacılar, koreograflar ve moda konusunda uzman olan bir kadroyla yeni bir kampa girerek final için hazırlıklarını sürdürecekler. Canlı olarak yayınlanacak final gününde jüri puanlama hakkına sahip olmayacak. En fazla SMS oyunu alan yarışmacı yarışmanın birincisi olarak 100 bin TL’lik büyük ödülü almaya hak kazanacak.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar2

 • haşoliköyü 6 yıl önce Şikayet Et
  reklam. haber 7 sohw tvnin reklamı sanamı kalmış
  Cevapla
 • beyazıt aksoy 6 yıl önce Şikayet Et
  Bu yarışma tutmaz. show da acunun yaptıkları dışındakiler pek ses getirmiyor.bu yarışmada öyle olacagı kesin.çakma elbise üreten kişlerden millet giyinme dersimi alacak allah aşkına :)
  Cevapla Toplam 1 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat